SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon odcinek 97 online na vod tvp.pl w internecie za darmo przed emisją w TVP1

Komisarz Alex 8 sezon odcinek 97 online na vod tvp.pl w internecie za darmo przed emisją w TVP1

08.10.2016, godz. 16:59
Komisarz Alex 8 sezon odc. 97. Anna Pakulska (Edyta Herbuś)
Komisarz Alex 8 sezon odc. 97. Anna Pakulska (Edyta Herbuś) foto:

"Komisarz Alex" 97 odcinek 8 sezonu (odc. 6) online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Komisarz Alex" 8 odcinek 97 "Sława za wszelką cenę" w TVP1 w sobotę, 8.10.2016, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji odcinek 97 "Komisarza Aleksa" w internecie jest bezpłatny. "Komisarz Alex" odc. 97 online - oto link:

Zobacz: "Komisarz Alex" odcinek 97 online w internecie na VOD TVP.pl

"Komisarz Alex" 8 sezon odcinek 97 (odc. 6) - streszczenie, co się wydarzy?

Sława, wielkie pieniądze, eleganckie imprezy – o takim świecie, a przede wszystkim o rozgłosie, marzy Bożena Bogusz (Hanna Konarowska). Od małego chciała być gwiazdą wielkiego formatu. Nigdy jej się nie poszczęściło – być może dlatego, że jej matka – Maria – nie wierzyła w jej umiejętności.

Dzisiaj Bożena chce zbliżyć się do gwiazd jak najbardziej – z pasją nagrywa ich wizerunki na różnych imprezach, spotkaniach, czy z okazji premiery filmu. Poznajemy ją na jednym z eleganckich wernisaży w Łodzi. Bożena za wszelką cenę usiłuje nagrać się z aktorką Margaretą Rozowską (Justyna Grzybek).

Dziewczyna nachodzi gwiazdę w drodze do toalety. Margareta jest oburzona natarczywością Bożeny i w złości wytrąca jej kamerę z rąk. Bożena uderza aktorkę w głowę butelką szampana i kobieta spada ze schodów. Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) wciąż jest unieruchomiony z powodu złamanej ręki, więc Ewa (Agnieszka Więdłocha) i Marta (Beata Fido) współpracują w terenie, aby rozwiązać zagadkę śmierci aktorki.

Przesłuchują jej rywalkę Nataszę Siwkiewicz (Anna Czartoryska), a także Edwarda Bękla (Ryszard Chlebuś), łowcę autografów. Tymczasem w biurze Orlicza trwa poważna rozmowa: Rysiek (Ireneusz Czop) ma problem z Klaudią. Właściwie jest to problem a asertywnością – Puchała nie umie odmówić swojej żonie, ani zaproponować wygodnego dla obojga rozwiązania codziennych drobnostek. Michał sugeruje mu, aby we dwoje wybrali się na koncert heavy-metalowy…

Tymczasem Bożena morduje kolejną aktorkę. Sfrustrowana i domagająca się rozgłosu, podrzuca policjantom film, na którym widać ciało nieprzytomnej Nataszy… Policjanci wiedzą, że muszą działać szybko. „Szampański Zabójca” na pewno uderzy ponownie…

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: