SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon. Pierwsze śledztwo Ewy i Marty - ZDJĘCIA

Komisarz Alex 8 sezon. Pierwsze śledztwo Ewy i Marty - ZDJĘCIA

01.10.2016, godz. 16:45
Komisarz Alex 8 sezon odc. 96. Marta Grabska (Beata Fido), Ewa Krassowska (Agnieszka Więdłocha)
Komisarz Alex 8 sezon odc. 96. Marta Grabska (Beata Fido), Ewa Krassowska (Agnieszka Więdłocha) foto:

Policjantki z serialu "Komisarz Alex" w akcji. Wypadek, któremu w 96 odcinku 8 sezonu "Komisarza Aleksa" ulegnie Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) uziemi go za biurkiem, a dochodzenie w sprawie morderstwa w szpitalu w Łodzi. Ewa Krassowska (Agnieszka Więdłocha) i Marta Grabska (Beata Fido) wyruszą w teren i same poprowadzą śledztwo. Nie zabraknie jednak przy nich Aleksa, który jak zawsze okaże się niezawodny. Gościnnie w 96 odcinku "Komisarza Aleksa" wystąpią Krzysztof Stelmaszyk i Grzegorz Małecki.

"Komisarz Alex" 8 sezon odcinek 96 (odc. 5) - sobota, 1.10.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Co się stanie Michałowi Orliczowi, że w 96 odcinku "Komisarza Aleksa" nie będzie mógł prowadzić śledztwa w terenie? Po namiętnej nocy spędzonej z Ewą spadnie z łóżka tak niefortunnie, że złamie rękę. Kiedy pojawi się na komisariacie z ręką w gipsie Rysiek Puchała (Ireneusz Czop) pomyśli, że jego kolega spędził szalony weekend.

Patrz: Komisarz Alex 8 sezon. Lucyna wyjechała! Dlaczego Magdalena Walach odeszła z Komisarza Aleksa?

Ze względu na kontuzję Orlicza w 96 odcinku "Komisarza Aleksa" do rozwiązania zagadki tajemniczej śmierci pacjentki i samobójstwa ordynatora oddziału jednego ze szpitali w Łodzi oddelegowane zostaną w teren Ewa i Marta. Czy poradzą sobie bez wsparcia Orlicza?

Przeczytaj: Komisarz Alex 8 sezon. Beata Fido, gwiazda filmu Smoleńsk, nową policjantką w Komisarzu Aleksie - ZDJĘCIA

Grzegorz Małecki i Krzysztof Stelmaszyk zagrają lekarzy pracujących w szpitalu gdzie dojdzie do podwójnej zbrodni. Ich szefowa Irena Brodnicka (Milena Lisiecka), ordynator oddziału, zostanie znaleziona z podciętymi żyłami we własnym gabinecie.

Doktor Mateusz Gliński (Grzegorz Małecki) nie będzie w stanie pojąć, co popchnęło ordynator do popełnienia samobójstwa, ani tego, dlaczego doktorowi Barańskiemu (Krzysztof Stelmaszyk) tak bardzo śpieszy się do przejęcia obowiązków nieżyjącej zaledwie od kilku godzin kobiety...

Śledztwo jasno wykaże, że to nie mogło być samobójstwo. Powoli na jaw wyjdą tajemnice renomowanego zespołu lekarzy i pielęgniarek. Okaże się, że w przeszłości w szpitalu doszło do gwałtu na jednej z pacjentek. Wokół sprawy zawiązała się zmowa milczenia. Czy ofiara zginęła dlatego, że chciała odkryć ten sekret?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: