SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon. Ewa Krassowska zwolniona dyscyplinarnie!

Komisarz Alex 8 sezon. Ewa Krassowska zwolniona dyscyplinarnie!

27.11.2016, godz. 10:56
Komisarz Alex odc. 93, Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Ewa (Agnieszka Więdłocha), Ryszard Puchała (Ireneusz Czop)
Komisarz Alex odc. 93, Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Ewa (Agnieszka Więdłocha), Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) foto:

Niemożliwe! Ewa (Agnieszka Wędłocha) w 13 odcinku 8 sezonu serialu "Komisarz Alex" nie zjawi się przy śledztwie, zaniepokoi to Leona (Janusz Chabior). Patolog spyta Michała (Antoni Pawlicki), co stało się z jego partnerką, a ten w ostatnim odcinku 8 sezonu "Komisarza Alexa" odpowie, że została zwolniona zdyscyplinarnie!

"Komisarz Alex" 8 sezon, ostatni 13 odcinek w sobotę, 26.11.2016 o godz. 20.25 w TVP1

W ostatnim odcinku 8 sezonu serialu "Komisarz Alex" ekipa Orlicza z łódzkiego oddziału policji zajmie się sprawami gwałcicieli. Ale, uwaga, nie ich brutalnymi występkami przeciwko kobietom, a tym, że zostają mordowani! Tak więc naturalnie Michał będzie współpracował z Leonem, aby wiedzieć, jak doszło do śmierci przestępców.

Zobacz: Komisarz Alex 9 sezon. Krystian Wieczorek zastąpi Orlicza

Kiedy patolog zauważy w 13 odcinku 8 sezonu serialu "Komisarz Alex", że Krassowska nie towarzyszy Orliczowi poważnie się zmartwi i spyta Michała:
- Gdzie zgubiłeś naszą piękną panią detektyw? - i usłyszy, że została zwolniona dyscyplinarnie! Leon będzie w naprawdę ciężkim szoku. Policjant w końcu zlituje się nad swoim kolegą i powie mu, że jedynie żartował, a Ewa została w domu z powodu gorączki.
Później, pomimo bardzo złego samopoczucia, Krassowska jednak przyjdzie do pracy, ale tym razem Michała nie będzie! Biedny detektyw zaraził się od partnerki i tym razem będzie potrzebował chwili odpoczynku.
- To może się skończyć epidemią - najbardziej rozbawiony całą sytuacją okaże się być Leon. Karma wróciła i za wredny żart Orlicza, teraz leży chory w domu - Nie zdziwię się, jak następnym razem przyjdzie tylko sam Alex.

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Powstanie kolejny sezon Przyjaciółek!

Pomimo problemów zdrowowtnych bohaterów, wszystko w 13 odcinku serialu "Komisarz Alex" zakończy się powodzeniem i sprawa zamordowanych gwałcicieli zostanie rozwiązana. Na Orlicza i Ewę czeka jeszcze jedna niespodzianka w ostatnim odcinku 8 sezonu "Komisarza Alexa" - zostaną wezwani do komendanta, który zleci im misję w Brazylii! W kolejnym sezonie już nie zobaczymy tych komisarzy...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: