SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon. Michał Orlicz, Ryszard Puchała i Alex w śmiertelnym niebezpieczeństwie

Komisarz Alex 8 sezon. Michał Orlicz, Ryszard Puchała i Alex w śmiertelnym niebezpieczeństwie

01.08.2016, godz. 11:45
Komisarz Alex 8 sezon. Ewa Krassowska (Agnieszka Więdłocha), Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Lucyna (Magdalena Walach)
Komisarz Alex 8 sezon. Ewa Krassowska (Agnieszka Więdłocha), Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Lucyna (Magdalena Walach) foto: AKPA/materiały prasowe

Dobra wiadomość dla fanów "Komisarza Aleksa"! 8 sezon serialu trafi na antenę TVP już jesienią, a emisja długo stała pod znakiem zapytania. Teraz już wiadomo, że czworonożny funkcjonariusz wróci do gry! A co wydarzy się w nowych odcinkach "Komisarza Aleksa"? Wiadomo już, że Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) i ich współpracownicy będą w śmiertelnym niebezpieczeństwie!

"Komisarz Alex" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVP1

Już we wrześniu fani "Komisarza Alexa" będą mogli śledzić dalsze przygody swojego ulubieńca. Scenarzyści zgotowali Michałowi i Ryszardowi straszny los! Nie obejdzie się bez komplikacji i zagrożenia życia!

Patrz: Komisarz Alex. Ślub Antoniego Pawlickiego i Agnieszki Więdłochy. Znamy szczegóły

Wiadomo już, że w 1 odcinku "Komisarza Aleksa"8 Orlicz i jego współpracownicy zajmą się zbrodnią, do której doszło w miejskim parku. Młodzi ludzie, którzy oddawali się namiętności w samochodzie padli ofiarą mordercy!

A to dopiero początek. Z każdym kolejnym odcinkiem będzie coraz groźniej. Zobaczymy następstwa kradzieży, porwań, a nawet handlu mumiami...

Zobacz: Komisarz Alex. Antoni Pawlicki miał wypadek na motorze. Aktor mógł zginąć w Indiach

Fani muszą wiedzieć, że Aleks, jego opiekun i Ryszard Puchała kilka razy znajdą się w sytuacji zagrożenia życia, ale na szczęście nikomu nic się nie stanie. Gdyby któryś z głównych bohaterów pożegnał się z życiem, serial dobiegłby końca! A tego przecież nikt nie chce.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Aleksandra Jaros
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: