SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon. Michał Orlicz postrzelony na oczach Ewy! Zginie? - ZDJĘCIA

Komisarz Alex 8 sezon. Michał Orlicz postrzelony na oczach Ewy! Zginie? - ZDJĘCIA

03.09.2016, godz. 17:30
Komisarz Alex 8 sezon odc. 92. Ewa (Agnieszka Więdłocha), Michał Orlicz (Antoni Pawlicki)
Komisarz Alex 8 sezon odc. 92. Ewa (Agnieszka Więdłocha), Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) foto: materiały prasowe TVP1

Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) z serialu "Komisarz Alex" wiele razy był bliski śmierci. W końcu ryzyko jest wpisane w zawód policjanta. Pierwsze śledztwo komisarza Orlicza i nowej policjantki Ewy Krassowskiej w 92 odcinku 8 sezonu "Komisarza Aleksa" będzie miało tragiczny przebieg. Michał, by ratować Aleksa przed kulą wystrzeloną z pistoletu ściganego mordercy, zasłoni go własnym ciałem. Ewa na własne oczy zobaczy jak pocisk trafia w Orlicza.

"Komisarz Alex" 8 sezon odcinek 92 (odc. 1) - sobota, 3.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

W premierowym 92 odcinku 8 serii "Komisarza Aleksa" Orlicz i Ewa poszukiwać będą mordercy pary młodych ludzi, których ciała policja znajdzie w jednym z łódzkich parków. Z dokumentów znalezionych na miejscu zbrodni Ewa wywnioskuje, że zastrzelona kobieta nie była żoną mężczyzny, który zginął razem z nią i zasugeruje, by w pierwszej kolejności wziąć pod lupę zdradzanego przez zamordowaną męża.

Tymczasem Rysiek Puchała (Ireneusz Czop) odwiedzi znajdującą się w pobliżu knajpkę, a przesłuchując właściciela lokalu (Przemysław Bluszcz) i jego syna Mirka (Andrzej Popiel) dostrzeże sporo rozbieżności w ich zeznaniach. Rysiek uzna, że trzeba koniecznie sprawdzić, co ukrywają mężczyźni...

Patrz: Komisarz Alex 8 sezon. Agnieszka Więdłocha zastąpiła Magdalenę Walach. Dlaczego Lucyna odeszła?

Orlicz i Alex wybiorą się do knajpki jeszcze tej samej nocy i znajdą w pokoju Mirka but należący do kobiety, o zamordowanie której chłopak był kiedyś podejrzany. Co prawda w tamtej sprawie skazano kogoś innego, ale wszystko wskazywać będzie na to, że to jednak Mirek jest odpowiedzialny za zbrodnię sprzed kilku lat, a być może również za zabicie zakochanej pary w parku.

Ewa i Orlicz, działając pod przykrywką, pojadą następnej nocy w pobliże knajpki Mirka. Zaparkują auto i cierpliwie czekać będą na rozwój wydarzeń. W pewnej chwili zauważą zbliżającego się w ich stronę zamaskowanego mężczyznę. Bez wahania rzucą się na niego i obezwładnią.

Okaże się, że to... ojciec Mirka! Pojmany przez policjantów człowiek przyzna się do zastrzelenia znalezionej poprzedniego dnia pary. Nie będzie jednak w stanie podać żadnych szczegółów zbrodni, więc Orlicz i Krassowska dojdą do wniosku, że chce po prostu wziąć na siebie odpowiedzialność za coś, co zrobił jego syn.

Przeczytaj: Komisarz Alex 8 sezon. Antoni Pawlicki zagroził, że odejdzie jeśli Agnieszka Więdłocha nie dostanie roli

Michał i Ewa zdecydują się aresztować Mirka. Uzbrojony chłopak, widząc policjantów i towarzyszącego im psa, wyceluje pistolet w kierunku Aleksa. Orlicz w ostatniej chwili zasłoni czworonoga własną piersią i uratuje mu życie. Ewa z przerażeniem patrzeć będzie, jak trafiony kulą Michał pada na ziemię... Czy Orlicz zginie na oczach nowej policjantki, która zastąpiła Lucynę (Magdalena Walach)?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 92 odcinka "Komisarza Aleksa" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: