SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon. Lucyna wyjechała! Dlaczego Magdalena Walach odeszła z Komisarza Aleksa?

Komisarz Alex 8 sezon. Lucyna wyjechała! Dlaczego Magdalena Walach odeszła z Komisarza Aleksa?

03.09.2016, godz. 20:29
Komisarz Alex 8 sezon. Ewa Krassowska (Agnieszka Więdłocha), Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Lucyna (Magdalena Walach)
Komisarz Alex 8 sezon. Ewa Krassowska (Agnieszka Więdłocha), Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Lucyna (Magdalena Walach) foto: AKPA/materiały prasowe

"Komisarz Alex" bez Lucyny Szmidt (Magdalena Walach). W nowym 8 sezonie serialu o przygodach Aleksa i policjantów z komendy w Łodzi widzowie nie zobaczą już Magdaleny Walach. Komisarz Lucyna awansuje i wyjedzie do Warszawy, a jej miejsce zajmie nowa policjantka. Już w 1 odcinku 8 sezonu "Komisarza Aleksa" pojawi się podkomisarz Ewa Krassowska (w tej roli Agnieszka Więdłocha), która od razu zostanie kochanką Michała Orlicza (Antoni Pawlicki).

"Komisarz Alex" 8 sezon odcinek 92 - sobota, 3.09.2016, o godz. 20.25

Magdalena Walach odeszła z "Komisarza Aleksa", a jej miejsce w obsadzie zajęła Agnieszka Więdłocha, która prywtanie jest narzeczoną Antoniego Pawlickiego! W 8 sezonie "Komisarza Aleksa" na łódzkiej komendzie nastąpią sensacyjne zmiany kadrowe.

Patrz: Komisarz Alex. Ślub Antoniego Pawlickiego i Agnieszki Więdłochy. Znamy szczegóły

Lucyna Szmidt wyjechała do Warszawy i nie wiadomo czy jeszcze kiedyś pojawi się w serialu. Scenarzyści wyślą bohaterkę graną od samego początku przez Magdalenę Walach do stolicy, bo pani komisarz dostanie wreszcie upragniony awans. Ale Michał Orlicz i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) nie zostaną zupełnie sami. Na jej miejsce nowy komendant (Zbigniew Lesień) zatrudni młodą, przebojową podkomisarz Ewę Krassowską.

Agnieszka Więdłocha zadebiutuje w tej roli już w 1 odcinku 8 sezonu "Komisarza Aleksa", czyli w 92 odcinku. Po wyjeździe Lucyny zarówno Orlicz jak i Puchała no i oczywiście Alex z niecierpliwością będą czekać na nowego partnera. Jakież będzie zdziwienie Michała gdy na komendę wkroczy Ewy, kobieta, z którą spędził poprzednią noc.

Zobacz: Komisarz Alex. Antoni Pawlicki miał wypadek na motorze. Aktor mógł zginąć w Indiach

Następczyni Lucyny wyjaśni Orliczowi, że muszą zapomnieć o tym, co między nimi zaszła, bo od teraz mogą ich łączyć tylko służbowe relacje. Michał nie będzie zachwycony, ale to nie oznacza, że nie będzie walczył o serce Ewy... O tym co dalej z Lucyną i czy Magdalena Walach wróci jeszcze do "Komisarza Aleksa" widzowie dowiedzą się dopiero w 8 sezonie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: