SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon. Katarzyna Sowińska dołączyła do obsady! Jej bohaterka będzie w śmiertelnym niebezpieczeństwie!

Komisarz Alex 8 sezon. Katarzyna Sowińska dołączyła do obsady! Jej bohaterka będzie w śmiertelnym niebezpieczeństwie!

15.10.2016, godz. 14:00
Katarzyna Sowińska w 98 odcinku serialu Komisarz Alex
Katarzyna Sowińska w 98 odcinku serialu "Komisarz Alex" foto:

Katarzyna Sowińska dołączyła do obsady serialu "Komisarz Alex". Gwiazda pojawi się w 7 odcinku „Komisarza Aleksa”8. Aktorka, która przez ostatnie lata mieszkała w Los Angeles, teraz wcieli się w rolę Gabi Szklarskiej. Dziewczyna trafi na widownię tajemniczych zakładów, w których stawką jest ludzkie życie. Czy czworonożny detektyw i Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) uratują dziewczynę przed śmiercią? Co wydarzy się w nowym odcinku "Komisarza Alexa"?

"Komisarz Alex" 8 sezon odcinek 98 (odc. 7) - sobota, 15.10.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Jeszcze niedawno 34-letnia obecnie Kasia Sowińska błyszczała na hollywoodzkich czerwonych dywanach, a już w najbliższą sobotę 15 października o godzinie 20.25 zobaczymy ją w hitowym serialu TVP1 „Komisarz Alex”.

Tym razem aktorka, która w swoim dorobku ma role m.in. w takich serialach jak „Ojciec Mateusz”, „Samo życie”, „Kryminalni” czy„Tylko miłość”, wcieli się w postać niejakiej Gabi Szklarskiej.

Zobacz: Komisarz Alex 8 sezon. Edyta Herbuś i Anna Czartoryska ofiarami mordercy

Dziewczyna, poderwana wcześniej przez psychopatycznego Filozofa (Jakub Kamieński), trafia na widownię tajemniczych zakładów, w których stawką jest ludzkie życie. Widzowie rosyjskiej ruletki ukrywają swoją tożsamość, zakładając maski. Kiedy jeden z uczestników zabawy ginie, Gabi doznaje szoku i ucieka, grożąc zawiadomieniem policji.

Jaki będzie los Gabi Szklarskiej, którą gra Kasia Sowińska? Odpowiedź już w najbliższą sobotę 15 października o godz. 20.25, kiedy TVP1 wyemituje 7. odcinek 8. sezonu “Komisarza Aleksa”.

Przeczytaj: Komisarz Alex 8 sezon. Beata Fido, gwiazda filmu Smoleńsk, nową policjantką w Komisarzu Aleksie - ZDJĘCIA

Streszczenie 98 odcinka "Komisarza Alxa":

Psychopatyczny Filozof i jego kumpel Gepard organizują dla wtajemniczonych zakłady, w których stawką jest ludzkie życie. Wykorzystują przy tym zdesperowanych uchodźców z krajów ogarniętych wojną. Wśród publiczności znajduje się Gabi, poderwana wcześniej przez Filozofa. Widzowie ukrywają swoją tożsamość zakładając maski. Kiedy ginie jeden z uczestników rosyjskiej ruletki, Ahmed, dziewczyna doznaje szoku i ucieka, grożąc zawiadomieniem policji. Zostaje zastrzelona przez Geparda. Alex znajduje w opuszczonej fabryce niedaleko miejsca zbrodni maskę, którą Gabi miała na twarzy. Są tam także ślady krwi, które należą do Ahmeda. Jego ciało zostaje znalezione w lesie.

Policjanci podejrzewają, że obie zbrodnie coś łączy. Puchała natrafia w komputerze Gabi na ślad po wysłanym ogłoszeniu. Zaszyfrowany przekaz miał wskazać wtajemniczonym miejsce, w którym należy szukać informacji o ruletce. Marta odszyfrowuje przekaz, ale nie dzieli się odkryciem z ekipą. Trafia na stary cmentarz, gdzie zostaje zaatakowana przez Geparda i zamknięta w ciasnym grobowcu. Zapamiętuje jednak tatuaż, który ma na ręku Gepard. Ostatnie logowanie telefonu Marty wskazuje policjantom przybliżone miejsce jej pobytu. Odnajduje ją Alex.

Dzięki tatuażowi Puchała trafia na ślad organizatorów ruletki. Ewa i Orlicz składają wizytę ojcu Filozofa. Mężczyzna nie utrzymuje z nim kontaktów. Obciąża go za kalectwo młodszego syna Jakuba. Jakub wie, gdzie można znaleźć Filozofa, ale jest sparaliżowany i nie mówi. Aleksowi udaje się jednak nawiązać z chłopakiem kontakt. Ewa i Orlicz dowiadują się dzięki temu, gdzie Filozof ma kryjówkę. Pojawiają się tam, kiedy trwa kolejny seans ekstremalnych zakładów. Tym razem gra kończy się bez ofiar. Filozof próbuje zabić Orlicza, ale to on ginie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: