SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon. Ewa pogrzebana żywcem, a Michał Orlicz porażony prądem - ZDJĘCIA

Komisarz Alex 8 sezon. Ewa pogrzebana żywcem, a Michał Orlicz porażony prądem - ZDJĘCIA

24.09.2016, godz. 14:40
Komisarz Alex 8 sezon odc. 95. Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Ewa Krassowska (Agnieszka Więdłocha)
Komisarz Alex 8 sezon odc. 95. Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Ewa Krassowska (Agnieszka Więdłocha) foto: materiały prasowe TVP1

Policjanci z serialu "Komisarz Alex" w śmiertelnej pułapce. Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i Ewa Krassowska (Agnieszka Więdłocha) zaryzykują własne życie, by w 95 odcinku 8 sezonu "Komisarza Aleksa" dorwać niebezpiecznego psychopatę. Ewa zostanie napadnięta i ogłuszona przez zabójcę, po czym trafi do... trumny. Z kolei Orlicza porazi i powali na ziemię prąd.

"Komisarz Alex" 8 sezon odcinek 95 - sobota, 24.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Kolejne śledztwo funkcjonariuszy z "Komisarza Aleksa" omal nie zakończy się śmiercią pary głównych bohaterów. W 95 odcinku "Komisarza Aleksa" jak zawsze niezawodny Alex uratuje jednak Michała Orlicza i Ewę Krassowską. Widzów czeka jednak potężna dawka emocji, a w "Komisarzu Aleksie" wystąpią gościnnie młodzi aktorzy - Nikodem Rozbicki, Małgorzata Kozłowska i Ola Skonieczna.

Patrz: Komisarz Alex 8 sezon. Beata Fido, gwiazda filmu Smoleńsk, nową policjantką w Komisarzu Aleksie - ZDJĘCIA

W 95 odcinku "Komisarza Aleksa" gliniarze wpadną na trop ukrywającego się pod pseudonimem Nietzsche administratora portalu „Czarne Słońce” pragnącego doprowadzić do zbiorowego samobójstwa walczących z depresją nastolatków. Michał i Ewa, przeglądając zapiski zamordowanej terapeutki, odkryją, że Nietzchem może być jeden z jej pacjentów. Pojadą porozmawiać z nim i wpadną w zastawioną na nich zasadzkę!

Ewa zostanie napadnięta i ogłuszona, po czym trafi do... trumny, a kiedy się ocknie, z przerażeniem stwierdzi, że nie może wydostać się z pułapki. Michała porazi prąd, bo uprzedzony przez tajemniczego chłopaka podejrzany zdąży podłączyć klamki w swoim domu.

Przeczytaj: Komisarz Alex 8 sezon. Lucyna wyjechała! Dlaczego Magdalena Walach odeszła z Komisarza Aleksa?

Na szczęście Orlicz szybko odzyska przytomność, a Alex usłyszy wołającą o pomoc spod zabitego gwoździami wieka trumny Krassowską. Michałowi uda się oswobodzić Ewę dosłownie w ostatniej chwili. Niestety, policjanci zaczną się dusić szybko rozprzestrzeniającym się w pomieszczeniu dymem. Wybiegając na zewnątrz, zauważą leżącego na podłodze mężczyznę. Okaże się, że to podejrzewany o zabicie terapeutki wyznawca „Czarnego Słońca”. Tymczasem prawdziwy zabójca wciąż będzie na wolności...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: