SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon. Ewa i Orlicz ukrywają swój romans

Komisarz Alex 8 sezon. Ewa i Orlicz ukrywają swój romans

10.09.2016, godz. 18:49
Komisarz Alex odc. 93, Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Ewa (Agnieszka Więdłocha), Ryszard Puchała (Ireneusz Czop)
Komisarz Alex odc. 93, Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Ewa (Agnieszka Więdłocha), Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) foto:

W 93 odcinku "Komisarza Alexa" Puchała (Ireneusz Czop) odkryje romans Michała (Antoni Pawlicki) i Ewy (Agnieszka Więdłocha). Policjanci nie będą jeszcze pewni, co tak naprawdę do siebie czują - czy uczucie, które ich połączyło to już miłość? W 2 odcinku "Komisarza Alexa"8 na to pytanie odpowie Ryszard Puchała, który będzie przekonany, że Orlicz zakochał się w nowej agentce. Trudno mu będzie zaprzeczyć!

"Komisarz Alex" 8 sezon odcinek 93 (odc. 2) - sobota, 10.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

W 2 odcinku „Komisarza Aleksa”8 Ewa z samego rana odwiedzi Michała. Przyjdzie ze świeżymi bułkami. Wciąż zaspanemu Orliczowi bardzo spodoba się to, że na stole czeka już na niego gazeta, w ekspresie parzy się kawa, a śliczna dziewczyna przygotowuje mu śniadanie. Gdy chwilę późnej oboje zostaną wezwani na komendę, znów będą udawali, że nic - oprócz pracy - ich nie łączy.

Patrz: Komisarz Alex 8 sezon. Agnieszka Więdłocha zastąpiła Magdalenę Walach. Dlaczego Lucyna odeszła?

Ich dziwne zachowanie nie ujdzie jednak uwadze Ryśka Puchały, który – jak znakomity detektyw potrafiący łączyć ze sobą nawet pozornie niezwiązane fakty – od razu domyśli się, że jego przyjaciel i nowa pani komisarz są parą, choć bardzo chcą ukryć to przed całym światem. - Ewki jeszcze nie ma, bo dzisiaj to ona wchodzi dziesięć minut później? - zapyta pewnego poranka Orlicza, dając mu wyraźnie do zrozumienia, że przejrzał ich grę.

Przeczytaj: Komisarz Alex 8 sezon. Antoni Pawlicki zagroził, że odejdzie jeśli Agnieszka Więdłocha nie dostanie roli

- Uwielbiam tę twoją wredną złośliwą wersję Puchały, Rysiu – odpowie mu Michał dokładnie w chwili, gdy Krassowska pojawi się w pokoju.
- A nie mówiłem? Chyba zacznę grać w totka – westchnie Ryszard w 93 odcinku "Komisarza Alexa".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: