SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon. Ekipa Orlicza zdemaskuje mordercę bogatego osiemnastolatka?

Komisarz Alex 8 sezon. Ekipa Orlicza zdemaskuje mordercę bogatego osiemnastolatka?

12.11.2016, godz. 12:30
Komisarz Alex 8 sezon odc. 95. Michał Orlicz (Antoni Pawlicki)
Komisarz Alex 8 sezon odc. 95. Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) foto:

Alkohol potrafi nieźle namieszać - zarówno w głowie, jak i w życiu. Przekona się o tym w 102 odcinku serialu "Komisarz Alex" ekipa Orlicza (Antoni Pawlicki), kiedy zostanie wezwana do mieszkania zamordowanego osiemnastolatka. Żaden ze świadków w 102 odcinku serialu "Komisarz Alex" nie będzie pamiętał, co działo się poprzedniego wieczoru, a dwójka znajomych chłopaka ucieknie z kraju.

"Komisarz Alex" 8 sezon odcinek 102 (odc. 11) - sobota, 12.11.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Kiedy ekipa Orlicza przybędzie na miejsce zbrodni w 102 odcinku serialu "Komisarz Alex", okaże się, że zamordowany osiemnatolatek niedawno otrzymał duży spadek po ojcu. Po imprezie mocno zakrapianej alkoholem znajdzie go martwego jego starsza siostra. Wyjdzie również na jaw, że z mieszkania zniknęła część pieniędzy. Wygląda na to, że motywem przestępstwa była chęć wzbogacenia się. Z pozoru według "Świata Seriali" ciało chłopaka będzie wyglądało, jakby umarł przez przypadek.
- Uderzył głową o kant stolika, jak spadał z kanapy - powie Leon (Janusz Chabior) w 102 odcinku serialu "Komisarz Alex" po rzuceniu okiem na jego zwłoki. Jednakże Ewa (Agnieszka Wędłocha) zwróci uwagę na szczegół, który nie będzie pasować do reszty okoliczności - wyłamany paznokieć nakaże ekipie Orlicza stwierdzić, że doszło do morderstwa.

Zobacz: Komisarz Alex 8 sezon. Plejada gwiazd u boku czworonożnego detektywa

Podejrzenie padnie na kolegę chłopaka, Antka (Mateusz Kocięcki), który wraz ze swoją ciężarną dziewczyną Elizą (Magdaena Wieczorek) nagle zniknął i uciekł z Polski za granicę. Większość osób będących na imprezie w 102 odcinku serialu "Komisarz Alex" należy do szkoy gastronomicznej. Kiedy funkcjonariusze przeszukają rzeczy podejrzanego, znajdą ślady krwi na jego obuwiu. Pojawi się kolejny trop - Bartek (Konrad Skolimowski), jeden ze świadków wyda się Orliczowi podejrzany. Intuicja go nie zawiedzie. Podczas przesłuchania wyjdzie na jaw, że chłopak czegoś nie mówi i najwyraźniej kogoś kryje.

Czy ekipie Orlicza uda się  rozwiązać tajemnicę morderstwa osiemnastolatka? Czy motywem faktycznie były pieniądze? Czy to Antek dopuścił się przestępstwa? A może to nie mówiący wszystkiego Bartek? Dowiemy się już niedługo!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: