SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon. Edyta Herbuś i Anna Czartoryska ofiarami mordercy

Komisarz Alex 8 sezon. Edyta Herbuś i Anna Czartoryska ofiarami mordercy

08.10.2016, godz. 16:08
Komisarz Alex 8 sezon odc. 97. Anna Pakulska (Edyta Herbuś)
Komisarz Alex 8 sezon odc. 97. Anna Pakulska (Edyta Herbuś) foto:

Znane aktorki w obsadzie serialu "Komisarz Alex". Edyta Herbuś i Anna Czartoryska występują gościnnie w 97 odcinku 8 sezonu "Komisarza Aleksa". I od razu trafiają na celownik tajemniczego zabójcy, który grasuje w Łodzi. Anna Czartoryska jako znana serialowa gwiazda Natasza jako pierwsza zwraca uwagę żądnego krwi mordercy. Ale psychopata poluje też na Edytę Herbuś, która wciela się w postać Anny, słynnej prezenterki telewizyjnej.

"Komisarz Alex" 8 sezon odcinek 97 (odc. 6) - sobota, 8.10.2016, o godz. 20.25 w TVP1

W 97 odcinku 8 serii "Komisarza Aleksa" grają się trzy piękne aktorki – Annę Czartoryską widzowie zobaczą jako znaną serialową gwiazdę, Edytę Herbuś jako sławną prezenterkę, a Hannę Konarowską jako zafascynowaną światem wielkich gwiazd fankę gotową na wszystko, by zbliżyć się do swych ukochanych celebrytek.

Patrz: Komisarz Alex 8 sezon. Lucyna wyjechała! Dlaczego Magdalena Walach odeszła z Komisarza Aleksa?


Alex w towarzystwie Ewy (Agnieszka Więdłocha) i Marty (Beata Fido) zaczyna bywać na premierach, wernisażach i galach... Na łódzkie salony czworonożny detektyw wkracza z dumnie podniesionym łbem, ale nie po to, by zostać gwiazdą, ale żeby schwytać mordercę gwiazd! Dwie znane w całej Polsce celebrytki na własnej skórze przekonują się, że uwielbienie fanów bywa zabójcze, a dla paru chwil w błysku fleszy nie warto poświęcać własnego życia!

Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), uziemiony przy biurku z powodu złamanej ręki, deleguje Aleksa do pracy w terenie u boku Ewy i Marty, które wezwane zostają do Pałacu Poznańskiego, gdzie podczas imprezy z udziałem sławnych aktorek dochodzi do skandalu. Ochroniarz znajduje jedną z gwiazd ze skręconym karkiem!

Przeczytaj: Komisarz Alex 8 sezon. Beata Fido, gwiazda filmu Smoleńsk, nową policjantką w Komisarzu Aleksie - ZDJĘCIA


Podejrzenie o dokonanie zabójstwa pada na największą rywalkę zabitej Margerety (Justyna Grzybek), znaną z wielu seriali Nataszę Siwkiewicz (Anna Czartoryska). To właśnie jej konkurentka zszargała kiedyś opinię, rozpowszechniając plotki o tym, że zawdzięcza urodę chirurgowi plastycznemu.

- Każdy sławny ma wrogów i zazdrośników – mówi Natasza podczas przesłuchania, nie przypuszczając, że żądny krwi morderca wkrótce i ją dopadnie!

Marta wpada na pomysł, by bliżej przyjrzeć się fanom gwiazd, a zwłaszcza obecnej na wszystkich imprezach Bożenie (Hanna Konarowska) i łowcy autografów Edwardowi (Ryszard Chlebuś). Tymczasem zabójca upatruje sobie następną ofiarę! Czy policjantkom i Aleksowi uda się zapobiec kolejnej tragedii i uratować życie Annie?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: