SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon. Beata Fido, gwiazda filmu Smoleńsk, nową policjantką w Komisarzu Aleksie - ZDJĘCIA

Komisarz Alex 8 sezon. Beata Fido, gwiazda filmu Smoleńsk, nową policjantką w Komisarzu Aleksie - ZDJĘCIA

16.09.2016, godz. 10:41
Komisarz Alex 8 sezon odc. 94. Marta Grabska (Beata Fido), Ryszard Puchała (Ireneusz Czop), Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Ewa Krassowska (Agnieszka Więdłocha)
Komisarz Alex 8 sezon odc. 94. Marta Grabska (Beata Fido), Ryszard Puchała (Ireneusz Czop), Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Ewa Krassowska (Agnieszka Więdłocha) foto: materiały prasowe TVP1

Beata Fido, która w filmie "Smoleńsk" gra główną rolę, dziennikarki Niny, dołączyła do obsady serialu "Komisarz Alex"! Wraz z nią na komendzie w Łodzi pojawi się nowa policjantka, znakomita psycholog i specjalistka od profilowania. W 94 odcinku "Komisarza Aleksa", czyli trzecim nowego 8 sezonu, do ekipy Michała Orlicza (Antoni Pawlicki) dołączy Marta Grabska, która od razu wejdzie w konflikt z Ewą Krassowską (Agnieszka Więdłocha).

"Komisarz Alex" 8 sezon odcinek 94 (odc. 3) - sobota, 17.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Beata Fido zagrała w "Smoleńsku" i jej kariera od razu nabrała tempa. Wcześniej aktorka występowała w serialach, ale to były głównie epizodyczne role. "Smoleńsk" sprawił jednak, że dołączyła do grona gwiazd "Komisarza Aleksa".

Patrz: Komisarz Alex 8 sezon. Lucyna wyjechała! Dlaczego Magdalena Walach odeszła z Komisarza Aleksa?


Po raz pierwszy Beata Fido wystąpi w 94 odcinku "Komisarza Aleksa". Wcieli się w postać komisarz Marty Grabskiej, która zasili szeregi łódzkiej komendy i zespołu Michała Orlicza. - Pani komisarz to taka niespodzianka ode mnie dla całego zespołu. Wysokiej klasy specjalista, psycholog i oficer w jednym, widzi więcej niż przeciętny gliniarz, tak więc możecie być mi wdzięczni – w taki sposób komendant (Zbigniew Lesień) przedstawi Martę innym policjantom.

Przeczytaj: Komisarz Alex. Ślub Antoniego Pawlickiego i Agnieszki Więdłochy. Znamy szczegóły


Nowa policjantka wzbudzi mieszane uczucia w zespole Orlicza. - Szkołę policyjną kończyłam w Polsce, później szkoliłam się w Stanach. Może na coś się przydam – powie Grabska, widząc, że nie została powitana z przesadnym entuzjazmem.

Pewność siebie Marty od razu spowoduje konflikt z Ewą. Dziewczyna Orlicza zapyta go czy Grabska zostanie na łódzkiej komendzie na dłużej. - Na stałe. Będziesz mieć koleżankę – odpowie jej Orlicz, a Ewie nie pozostanie nic innego, jak tylko pogodzić się z tym faktem.

Między policjantkami zrodzi się konflikt nie tylko na gruncie zawodowym. W dodatku Grabska, która jest znakomitym psychologiem, od razu zauważy, że Ewę i Michała łączy coś więcej niż tylko koleżeństwo i da Krassowskiej wyraźnie do zrozumienia, że romans w pracy to nie jest najlepszy pomysł...

Prywatnie Beata Fido jest partnerką życiową Jana Marii Tomaszewskiego, kuzyna prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: TVN24/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: