SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon. Anita Sokołowska w roli bezwzględnej zabójczyni!

Komisarz Alex 8 sezon. Anita Sokołowska w roli bezwzględnej zabójczyni!

19.11.2016, godz. 17:30
Komisarz Alex 8 sezon odcinek 12, Sylwia (Anita Sokołowska), Orlicz (Antoni Pawlicki)
Komisarz Alex 8 sezon odcinek 12, Sylwia (Anita Sokołowska), Orlicz (Antoni Pawlicki) foto:

W 12. odcinku 8. serii „Komisarza Aleksa” (emisja w sobotę 19 listopada o godz. 20.25 w TVP1) u boku czworonożnego detektywa pojawi się Anita Sokołowska. Popularną aktorkę zobaczymy tym razem w roli... morderczyni, która pragnie zemścić się na byłym mężu za to, że zostawił ją dla innej!

"Komisarz Alex" 8 sezon odcinek 12 w sobotę, 19.11.2016 o godz. 20.25 w TVP1

Nagłe zgony dwóch obcych sobie osób, które zażyły te same witaminy, łódzcy policjanci uznają za znak, że w firmie farmaceutycznej produkującej specyfik ktoś celowo zatruł nikotyną całą partię leku. Sylwia Warska (w tej roli Anita Sokołowska) dowie się o śmierci byłego męża z telewizji. Od razu pojedzie do Joanny (Anna Eljasz) - obecnej partnerki zmarłego Konrada - by złożyć jej kondolencje i zaoferować pomoc w przygotowaniu pogrzebu.

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Powstanie kolejny sezon Przyjaciółek! Dagmar zdradza tajemnicę producentów

Okaże się jednak, że kobieta od dawna nosiła się z zamiarem... zabicia nowej ukochanej Warskiego, która – oprócz męża – zabrała jej też piękne i przestronne mieszkanie oraz świetnie prosperujący sklep z herbatami. To ją zamierzała zamordować Sylwia, zatruwając często zażywane przez nią pigułki! Aby dokończyć dzieła, zwabi rywalkę do swojego samochodu i wywiezie na cmentarz, by osobiście wstrzyknąć jej truciznę i wepchnąć do świeżo wykopanego grobu. Orlicz (Antoni Pawlicki), sprawdzając jeden z tropów, dowie się o planach Warskiej.

Po przyjeździe na cmentarz Alex od razu znajdzie porzuconą strzykawkę, a chwilę potem Michał aresztuje bezwzględną morderczynię. Czy czworonożny detektyw dotrze w porę do odkrytego grobu ze znajdującą się w nim nieprzytomną Joanną i zdąży uratować kobiecie życie? Czy ktoś jeszcze umrze po zażyciu zatrutych przez żadną zemsty desperatkę witamin?

Przeczytaj: Komisarz Alex 9 sezon. Krystian Wieczorek zastąpi Orlicza

Rola bezwzględnej morderczyni opętanej żądzą zemsty w 12. odcinku 8. serii „Komisarza Aleksa” (emisja w TVP1 w sobotę 19 listopada o godzinie 20.25) to pierwsze tego typu serialowe wcielenie Anity Sokołowskiej. Aktorka dotąd nigdy nie zagrała w żadnym serialu czarnego charakteru, choć – co wyznała kiedyś w wywiadzie – już od dawna miała ochotę na to, by podjąć takie wyzwanie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: