SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon. Agnieszka Więdłocha zastąpiła Magdalenę Walach. Ewa Krassowska nową dziewczyną Michała Orlicza

Komisarz Alex 8 sezon. Agnieszka Więdłocha zastąpiła Magdalenę Walach. Ewa Krassowska nową dziewczyną Michała Orlicza

03.09.2016, godz. 09:45
Komisarz Alex 8 sezon odc. 92. Ewa (Agnieszka Więdłocha), Michał Orlicz (Antoni Pawlicki)
Komisarz Alex 8 sezon odc. 92. Ewa (Agnieszka Więdłocha), Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) foto: materiały prasowe TVP1

Agnieszka Więdłocha w serialu "Komisarz Alex" zamiast Magdaleny Walach! Nowe odcinki 8 sezonu "Komisarza Aleksa" zaczną się od dużych zmian na komendzie w Łodzi i w życiu prywatnym Michała Orlicza (Antoni Pawlicki). W 92 odcinku "Komisarza Aleksa", premierowym kolejnej serii, pojawi się nowa policjantka, Ewa Krassowska (w tej roli właśnie Agnieszka Więdłocha), która będzie dziewczyną Orlicza. Kim jest Ewa z "Komisarza Aleksa" i dlaczego zajęła miejsce Lucyny?

"Komisarz Alex" 8 sezon odcinek 92 (odc. 1) - sobota, 3.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Podkomisarz Ewa Krassowska z serialu "Komisarz Alex" zastąpi Lucynę, która po awansie rozstała się z przyjaciółmi i wyjechała z Łodzi. Nowa policjantka pochodzi z Trójmiasta i była studentką Leona Bergera (Janusz Chabior). Zamiłowanie do kryminalistyki odziedziczyła po ojcu – świetnym detektywie zmarłym kilka lat wcześniej po tym, jak został postrzelony przez bandytę, którego ścigał.

Wśród kolegów policjantów Ewa cieszyła się opinią bardzo zdolnego i skutecznego detektywa. Ciężko pracowała, by zostać podkomisarzem, ale przełożeni – zachwyceni jej zaangażowaniem w rozwiązywanie skomplikowanych zagadek kryminalnych – nie kazali jej zbyt długo czekać na awans.

Patrz: Komisarz Alex 8 sezon. Antoni Pawlicki zagroził, że odejdzie jeśli Agnieszka Więdłocha nie dostanie roli

W 92 odcinku 8 sezonu "Komisarza Aleksa" Michał Orlicz pozna Ewę zanim pani podkomisarz rozpocznie pracę na posterunku. Podczas wyprawy z Aleksem na roli poderwie piękną brunetkę, nie spodziewając się, że to właśnie ona jest następczyną Lucyny. Ewa wyda mu się bardzo atrakcyjna i do tego niezwykle wysportowana, dlatego za wszelką cenę będzie chciał zwrócić na siebie jej uwagę. Dziewczyna da mu się poderwać, nie wiedząc, kim jest i czym się zajmuje.

Michał i jego nowa znajoma spędzą razem całe popołudnie i noc. Między nimi zaiskrzy od pierwszego wejrzenia, jednak dopiero następnego dnia Ewa przekona się, że komisarz Orlicz jest jej szefem. Policjanci postanawią rozgraniczyć życie prywatne od zawodowego i nikomu nie mówić o tym, że wylądowali razem w łóżku.

Przeczytaj: Komisarz Alex 8 sezon. Dlaczego Magdalena Walach odeszła z Komisarza Aleksa?

Podczas pierwszej wizyty w domu Ewy Michał dowie się, że jego nowa dziewczyna jest wielką fanką... kotów. To oczywiście nie spodoba się Aleksowi. Na szczęście kot podkomisarz Krassowskiej zachowa wobec Aleksa powściągliwość i po prostu nie będzie wchodził mu w drogę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 92 odcinka "Komisarza Aleksa" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: