SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 7 sezon ostatni odcinek 91 online na vod tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

Komisarz Alex 7 sezon ostatni odcinek 91 online na vod tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

28.11.2015, godz. 18:29
Komisarz Alex odc 91 Klara (Olga Bołądź)
Komisarz Alex odc 91 Klara (Olga Bołądź) foto:

"Komisarz Alex" ostani odcinek 7 sezonu (odc. 91) online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Komisarz Alex" 7 odcinek 13 "Wilcze jagody" w TVP1 w sobotę, 28.11.2015, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji odcinek 91 "Komisarza Aleksa" w internecie jest płatny. Po emisji serialu  "Komisarz Alex" odcinek 91 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Komisarz Alex" odc. 91 online - oto link:

Zobacz: "Komisarz Alex" odcinek 91 online w internecie na VOD TVP.pl

"Komisarz Alex" 7 sezon odcinek 13 (odc. 91) - streszczenie, co się wydarzy?

Klaudusia (Katarzyna Cynke) przynosi do biura dobrą wiadomość: zespół komisarza Orlicza (Antoni Pawlicki) został wytypowany przez Komendanta do nagród finansowych. Ogólna radość, Puchała najchętniej wydałby pieniądze na podróż do Toskanii, ale żona szybko gasi te zapędy. Trzeba zrobić remont mieszkania. Uwagę wszystkich przyciąga komunikat radiowy o tajemniczej śmierci młodej i popularnej piosenkarki, Meli (Sandra Staniszewska). Gwiazda trafia na stół Leona (Janusz Chabior), który stwierdza otrucie wilczą jagodą. Policja prowadzi intensywne śledztwo.

Podejrzanymi są: obecny partner i kompozytor przeboju Meli, Daniel Stawski (Piotr Rogucki), ale także były chłopak dziewczyny, aktor teatralny, Patryk Bielecki (Michał Mikołajczak). Kiedy Stawski ginie w ten sam sposób, co Mela, wychodzą na jaw nowe fakty. Kolejnym podejrzanym staje się Tadeusz Wilczyński (Marcin Kwaśny), szef firmy fonograficznej, z którą związane były ofiary. Czy któryś z podejrzanych rzeczywiście zabił? Niewiadoma goni niewiadomą, a w pełnym napięcia zakończeniu komisarz Alex o mało nie straci życia…

Po sprawdzeniu listy osób, które obecne były w studiu nagraniowym w czasie, gdy Meli podano truciznę, wyjdzie na jaw, że zamieszana w morderstwo może być Klara Wadera (Olga Bołądź), zdolna, acz niespełniona piosenkarka i chórzystka. Popielska wykorzystała ją, odbierając skomponowany przez nią przebój „Zabij mnie”, a szef Wilczyński – pozostając z Melą w zmowie milczenia - pozwolił na to bez mrugnięcia okiem.

W dodatku Klara, przyrodnia siostra Bieleckiego, miała do byłej przyjaciółki ogromny żal o to, że zostawiła Patryka. Czy to właśnie Wadera mści się na osobach, które złamały jej życie? Zdradzamy, że kobieta będzie chciała zrobić wszystko, by dać nauczkę tym, których obwinia za swoje niepowodzenia. Kiedy na drodze Klary do dokonania zemsty pojawi się Alex, by uratować porwaną przez nią córkę Wilczyńskiego, psychopatka nie zawaha się przez wstrzyknięciem psu trucizny...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: