SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 7 sezon online odcinek 89 na vod tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

Komisarz Alex 7 sezon online odcinek 89 na vod tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

14.11.2015, godz. 18:29
Komisarz Alex 7 odc. 89. Lucyna (Magdalena Walach)
Komisarz Alex 7 odc. 89. Lucyna (Magdalena Walach) foto: materiały prasowe TVP1

"Komisarz Alex" 7 sezon odcinek 89 (odc. 11) online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Komisarz Alex" odcinek 89 "Mroczna tajemnica" w TVP1 w niedzielę, 15.11.2015, o godz. 17.30. Przed premierą w telewizji odcinek 89 "Komisarza Aleksa" w internecie jest płatny. Po emisji serialu  "Komisarz Alex" odcinek 89 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Komisarz Alex" odc. 89 online - oto link:

Zobacz: "Komisarz Alex" odcinek 89 online w internecie na VOD TVP.pl

"Komisarz Alex" 7 sezon odcinek 11 (odc. 89) - streszczenie, co się wydarzy?

Policjanci badają sprawę śmierci bogatego, samotnego mężczyzny w średnim wieku, którego ciało znaleziono w jego willi. Podejrzewają, że zabójstwo było przypadkowe, a celem sprawców była kradzież cennych przedmiotów z domu.

Gdy jednak zostali oni złapani na gorącym uczynku przez właściciela, zamordowali go. Michał (Antoni Pawlicki), Lucyna (Magdalena Walach) i Ryszard (Ireneusz Czop) decydują się przeniknąć do środowiska łódzkich paserów, by namierzyć zabójców. Wybierają jednego z nich, który prowadzi swoje interesy w nocnym lokalu.

Szmidt zatrudnia się u niego jako dziewczyna do towarzystwa. Atrakcyjny wygląd ściąga na nią dodatkowe kłopoty i komplikuje zadanie. Mimo to funkcjonariuszce udaje się zdobyć potrzebne informacje.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: