SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 7 sezon online odcinek 87 na vod tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

Komisarz Alex 7 sezon online odcinek 87 na vod tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

31.10.2015, godz. 18:29
Komisarz Alex 7 sezon odc. 83 (odc. 5). Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Ryszard Puchała (Ireneusz Czop)
Komisarz Alex 7 sezon odc. 83 (odc. 5). Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) foto: materiały prasowe TVP1

"Komisarz Alex" 7 sezon odcinek 87 (odc. 9) online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Komisarz Alex" odcinek 87 "Twist" w TVP1 w sobotę, 31.10.2015, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji odcinek 87 "Komisarza Aleksa" w internecie jest płatny. Po emisji serialu  "Komisarz Alex" odcinek 87 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Komisarz Alex" odc. 87 online - oto link:

Zobacz: "Komisarz Alex" odcinek 87 online w internecie na VOD TVP.pl

"Komisarz Alex" 7 sezon odcinek 9 (odc. 87) - streszczenie, co się wydarzy?

Zamaskowany napastnik napada na parabank, zabija jedną z pracownic i uprowadza dyrektora placówki. Policjanci próbują poznać szczegóły zdarzenia, ale jedyny świadek, Julia, jest w szoku i niewiele pamięta.

Orlicz (Antoni Pawlicki) i Alex ruszają śladem uprowadzonego szefa parabanku. Znalezione ślady sugerują im, że mężczyzna został zamordowany. Niespodziewanie wychodzi na jaw, ze w dniu napadu w bankowym sejfie znajdowała się duża suma gotówki. Orlicz postanawia porozmawiać na ten temat z dyrektorem finansowym oddziału. Ten jednak umiera w tajemniczych okolicznościach. Komisarz musi szybko dotrzeć do innych osób, które wiedziały o źródle zagadkowych pieniędzy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: