SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 7 sezon online odcinek 84 na vod tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

Komisarz Alex 7 sezon online odcinek 84 na vod tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

10.10.2015, godz. 15:59
Komisarz Alex 7 sezon odc. 84 (odc. 6). Lucyna (Magdalena Walach), Konrad Fiszer (Bartosz Obuchowicz)
Komisarz Alex 7 sezon odc. 84 (odc. 6). Lucyna (Magdalena Walach), Konrad Fiszer (Bartosz Obuchowicz) foto: materiały prasowe TVP1

"Komisarz Alex" 7 sezon odcinek 84 (odc. 6) online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Komisarz Alex" odcinek 84 "Czworonożny świadek" w TVP1 w sobotę, 10.10.2015, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji odcinek 84 "Komisarza Aleksa" w internecie jest płatny. Po emisji serialu  "Komisarz Alex" odcinek 84 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Komisarz Alex" odc. 84 online - oto link:

Zobacz: "Komisarz Alex" odcinek 84 online w internecie na VOD TVP.pl

"Komisarz Alex" 7 sezon odcinek 6 (odc. 84) - streszczenie, co się wydarzy?

W jednej z łódzkich kamienic zostaje zamordowana młoda kobieta, Klara. Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego współpracownicy przyjeżdżają do jej mieszkania w poszukiwaniu śladów. Alex znajduje na podwórku wystraszonego pieska, który ma przy pysku plamki krwi. Stara się zwrócić na niego uwagę funkcjonariuszy. Oni jednak ignorują czworonoga.

Wkrótce udaje im się wpaść na ślad chłopaka Klary, Konrada (Bartosz Obuchowicz). Wychodzi na jaw, że często nadużywał on alkoholu i często kłócił się z ukochaną. Po pewnym czasie policjanci znajdują go na jednej ze stacji benzynowych. Pijany mężczyzna grozi, że wysadzi cały obiekt w powietrze... I zabije Lucynę (Magdalena Walach).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: