SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 7 sezon online odcinek 81 na vod tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

Komisarz Alex 7 sezon online odcinek 81 na vod tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

19.09.2015, godz. 09:00
Komisarz Alex 7 sezon odc. 81 (odc. 3). Michał Orlicz (Antoni Pawlicki)
Komisarz Alex 7 sezon odc. 81 (odc. 3). Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) foto: materiały prasowe TVP1

"Komisarz Alex" 7 sezon odcinek 81 (odc. 3) online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Komisarz Alex" odcinek 81 "Handlarz dziećmi" w TVP1 w sobotę, 19.09.2015, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji odcinek 81 "Komisarza Aleksa" w internecie jest płatny. Po emisji serialu  "Komisarz Alex" odcinek 81 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Komisarz Alex" odc. 81 online - oto link:

Zobacz: "Komisarz Alex" odcinek 81 online w internecie na VOD TVP.pl

"Komisarz Alex" 7 sezon odcinek 3 (odc. 82) - streszczenie, co się wydarzy?

Jest wieczór, zamykający pusty kościół ksiądz znajduje pod ołtarzem zawinięte w kocyk dziecko. Spanikowany sprawdza jego puls i z przerażeniem stwierdza, że dziecko nie żyje. Na miejsce zostaje wezwany Orlicz (Antoni Pawlicki). Wydaje się, że przyczyna śmierci dziecka mogła być naturalna.

Głównym celem policjantów staje się znalezienie matki martwego noworodka. Nie jest to jednak proste, jedyny ślad, jaki mają, to grzechotka znaleziona obok niego.

W tym czasie, w jednym z łódzkich hoteli pojawia się młoda Ukrainka. Okazuje się, że szuka porwanego kilkumiesięcznego dziecka. Kobieta nie zgłasza porwania na policję, sama chce odnaleźć swojego syna. Sekcja zwłok dziecka znalezionego w Kościele daje zaskakujące wyniki, a przede wszystkim dowód, który doprowadza Orlicz i Puchałę (Ireneusz Czop) do kolejnego zabójstwa, a potem na trop szajki zajmującej się handlem dziećmi. Lucynie (Magdalena Walach) udaje się namierzyć jedną z zamieszanych w nią osób: opiekunkę zajmującą przewożeniem dzieci przez granicę z Ukrainą.

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: