SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 7 sezon online odcinek 80 na vod tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

Komisarz Alex 7 sezon online odcinek 80 na vod tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

12.09.2015, godz. 09:50
Komisarz Alex 7 sezon odc. 80 (odc. 2).  Kaśka (Katarzyna Sawczuk), Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Kuba (Mateusz Gąsiewski)
Komisarz Alex 7 sezon odc. 80 (odc. 2).  Kaśka (Katarzyna Sawczuk), Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Kuba (Mateusz Gąsiewski) foto: materiały prasowe TVP1

"Komisarz Alex" 7 sezon odcinek 80 (odc. 2) online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Komisarz Alex" odcinek 80 "Zakładniczka" w TVP1 w sobotę, 12.09.2015, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji odcinek 80 "Komisarza Aleksa" w internecie jest płatny. Po emisji serialu  "Komisarz Alex" odcinek 80 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Komisarz Alex" odc. 80 online - oto link:

Zobacz: "Komisarz Alex" odcinek 80 online w internecie na VOD TVP.pl

"Komisarz Alex" 7 sezon odcinek 2 (odc. 80) - streszczenie, co się wydarzy?

Nastoletnia Kaśka (Katarzyna Sawczuk) i jej chłopak Kuba (Mateusz Gąsiewski) zabierają ze sobą na wycieczkę do lasu dwunastoletnią Dorotkę. Towarzystwo młodszej siostry, która nieustannie próbuje zwrócić na siebie uwagę, irytuje parę.

W końcu dochodzi do kłótni, w wyniku której dziewczynka zostaje na chwilę bez opieki. Dorotka wyrusza w las, by odnaleźć krewną. Nieoczekiwanie wpada na Roberta Grzelaka, który w opuszczonej szopie próbuje ukryć zwłoki zamordowanej przez siebie matki. Zdesperowany mężczyzna bierze dziecko na zakładnika. Życie dziewczynki zależy od Orlicza (Antoni Pawlicki) i jego współpracowników...

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: