SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 7 sezon. Julia Wyszyńska i Rafał Cieszyński parą morderców w Komisarzu Aleksie

Komisarz Alex 7 sezon. Julia Wyszyńska i Rafał Cieszyński parą morderców w Komisarzu Aleksie

21.11.2015, godz. 14:15
Komisarz Alex 7 odc. 90. Lucyna (Magdalena Walach), Ryszard Puchała (Ireneusz Czop), Lila (Julia Wyszyńska), Jarosław Boberek
Komisarz Alex 7 odc. 90. Lucyna (Magdalena Walach), Ryszard Puchała (Ireneusz Czop), Lila (Julia Wyszyńska), Jarosław Boberek foto: materiał prasowy

Chora miłość w serialu "Komisarz Alex" doprowadza do zbrodni!  W 90 odcinku 7 sezonu "Komisarza Aleksa" w obsadzie pojawiają się gościnnie aktorzy znani z innych seriali - Julia Wyszyńska, znana jako Klaudia Miller z "Na dobre i na złe" oraz Rafał Cieszyński, czyli policjant Przemysław Gibalski "Ojca Mateusza". On gra osadzonego w więzieniu Oskara Pabicha, a ona – zakochaną w nim do szaleństwa Lilę Grońską.

"Komisarz Alex" 7 sezon odcinek 90 (odc. 12) - sobota, 21.11.2015, o godz. 20.25 w TVP1

Julia Wyszyńska i Rafał Cieszyński to główni bohaterowie 90 odcinka "Komisarza Aleksa", przestępcy, których ściągają Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Lucyna (Magdalena Walach), Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) i jak zawsze niezawodny Alex!

Przeczytaj: Komisarz Alex 7 sezon. Czy Lucyna i Michał Orlicz spędzą razem noc?


Lila (Julia Wyszyńska), sprzedawczyni z budki na targowisku dokonuje napadu na sklep spożywczy, zabijając właściciela. Na miejscu zbrodni otwiera butelkę wódki i na szyjce zostawia ślinę osadzonego w więzieniu Pabicha (Rafał Cieszyński).

W 12 odcinku 7 sezonu "Komisarza Aleksa" Orlicz z ekipą ustalają, że napad jest kopią napadu sprzed dziesięciu lat. Sprawcą był wówczas Pabich, który został skazany na podstawie pozostawionych śladów biologicznych. Na komendzie pojawia się obrońca Pabicha. Twierdzi, że doprowadzi do jego uniewinnienia. Uważa, że zebrane dziesięć lat temu ślady błędnie zinterpretowano.

Teraz napadu dokonano za pomocą tej samej broni, znaleziono te same ślady, a przecież Pabich siedzi w więzieniu. Orlicz postanawia przyjrzeć się bliżej Pabichowi. Pabich koresponduje z wieloma kobietami i każdą zapewnia o dozgonnej miłości.

Jedną z naiwnych jest ślepo zakochana w nim Lila. A ta wpada w kłopoty. Kręcący się po targowisku bezdomny podejrzewa, że to ona zabiła właściciela sklepu. Pabich, który manipuluje uczuciem Lili doprowadza do tego, że Lila zabija bezdomnego. Nie ma alibi i Orlicz ją zatrzymuje. Pokazuje jej listy Pabicha pisane do innych kobiet.

Lila jest w szoku. Opuszcza komendę. Policjanci podążają za nią. Kiedy Lila wyciąga z ziemnego tunelu zrabowane pieniądze i pistolet, którym zabiła właściciela sklepu, sypią się na nią zwały ziemi. Ratuje ją Alex. Kobieta nie wydaje się przerażona perspektywą więzienia. Odnajduje spokój, uwalniając się od chorej miłości.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: