SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 7 sezon. Katarzyna Sawczuk, dziewczyna Antka Królikowskiego w serialu

Komisarz Alex 7 sezon. Katarzyna Sawczuk, dziewczyna Antka Królikowskiego w serialu

12.09.2015, godz. 13:47
Komisarz Alex 7 sezon odc. 80 (odc. 2).  Kaśka (Katarzyna Sawczuk), Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Kuba (Mateusz Gąsiewski)
Komisarz Alex 7 sezon odc. 80 (odc. 2).  Kaśka (Katarzyna Sawczuk), Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Kuba (Mateusz Gąsiewski) foto: materiały prasowe TVP1

Katarzyna Sawczuk (18 l.), prywatnie dziewczyna Antka Królikowskiego, dołączyła do obsady serialu "Komisarz Alex". W 80 odcinku nowego7 sezonu "Komisarza Aleksa" Kasia Sawczuk pojawia się gościnnie obok Mateusza Gąsiewskiego, czyli Dominika z "Na Wspólnej" w roli nastoletniej Kaśki Maj, krórej młodsza siostra Dorota ginie w lesie w tajemniczych okolicznościach.

"Komisarz Alex" 7 sezon odcinek 80 (odc. 2) - sobota, 12.09.2015, o godz. 20.25 w TVP1

Katarzyna Sawczuk i Antek Królikowski spotykają się od kilku miesięcy. 18-letnia aktorka, którą fani seriali znają jako Zosię z "Czas honoru. Powstanie" i Kasię, dziewczynę Macieja Musiała w "Hotelu 52", ostatnio ma dobrą passę. Gra też bowiem Julitę w serialu "Barwy szczęścia". Gościnny występ w "Komisarzu Aleksie" to kolejny etap w jej karierze.

Przeczytaj: Komisarz Alex 7 sezon. Lucyna bliska śmierci! Michał Orlicz i Alex ją uratują!

Katarzyna Sawczuk jako Kaśka Maj jest bohaterką 80 odcinka 7 sezonu "Komisarza Aleksa". Podczas wyprawy do lasu, na którą nastolatka wybiera się ze swoim chłopakiem Kubą (Mateusz Gąsiewski) i młodszą siostrą Dorotką, przeżywa prawdziwy koszmar, gdy zauważa, że towarzysząca jej siostra nagle zniknęła.

Dziewczynka rusza w las, żeby odnaleźć siostrę. Nieoczekiwanie staje się świadkiem makabrycznych zdarzeń. W opuszczonej w lesie szopie Robert Grzelak ukrywa zwłoki zamordowanej przez siebie matki. Gdy zauważa Dorotkę, porywa ją jako zakładniczkę a szopę podpala.

Kaśka jest przekonana, że Dorotka zginęła w płomieniach. Razem z Kubą postanawiają nie wracać do domu. Orlicz z Alexem, na prośbę rodziców, prowadzą poszukiwania zaginionych dzieci. Nie zdają sobie sprawy, że Dorotka jest uwięziona w domu zabójcy.

Patrz: Komisarz Alex 7 sezon. Lucyna i Michał Orlicz zamieszkają razem

Dorotka nie wie kim jest Grzelak i próbuje się z nim zaprzyjaźnić. Gra z nim w karty, przygotowują razem posiłek. Jednak w nocy zauważa zwłoki zamordowanego ojca i krzyczy. Grzelak usiłuje ją uciszyć. Na wszelki wypadek zawiązuje jej buzię.

Następnego dnia Grzelak postanawia zawieźć zwłoki ojca do elektrowni, w której pracował. Zabiera ze sobą Dorotkę. Gdy Grzelak przenosi zwłoki na taśmę wielkiego taśmociągu, dziewczynka ucieka. Grzelak ja jednak dogania, dziewczynka przewraca się i uderza głową o kamień.

Przerażony przenosi ją na ten sam taśmociąg i uruchamia go. Kaśka, której siostra wpadła w ręce szaleńca i że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo, nie waha się stanąć oko w oko ze zwyrodnialcem. Na szczęście z pomocą śpieszą jej Michał Orlicz (Antoni Królikowski) i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop). I niezawodny Alex, który w ostatniej chwili wyłącza łapą przycisk zatrzymujący taśmociąg.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: