SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 7 sezon. Alex straci pracę w policji

Komisarz Alex 7 sezon. Alex straci pracę w policji

03.10.2015, godz. 12:50
Komisarz Alex 7 sezon odc. 83 (odc. 5). Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Ryszard Puchała (Ireneusz Czop)
Komisarz Alex 7 sezon odc. 83 (odc. 5). Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) foto: materiały prasowe TVP1

Sensacja w serialu "Komisarz Alex"! Czworonożny policjant Alex odejdzie z pracy na komendzie w Łodzi? W 83 odcinku 7 sezonu "Komisarza Aleksa" psi detektyw zostaje zawieszony i odsunięty od służby w policji! Przez urzędników grozi mu całkowita utrata pracy! Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), Lucyna (Magdalena Walach) i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) nie zamierzają do tego dopuścić.

"Komisarz Alex" 7 sezon odcinek 83 (odc. 5) - sobota, 3.10.2015, o godz. 20.25 w TVP1

"Komisarz Alex" bez tytułowego bohatera? Choć brzmi to absurdalnie, to Alex musi się pożegnać z posterunkiem policji w Łodzi, Michałem Orliczem, Lucyną i Ryśkiem Puchałą. W 83 odcinku "Komisarza Aleksa" policjantowi na czterech łapach grozi utrata pracy.

Przeczytaj: Komisarz Alex. Antoni Pawlicki miał wypadek na motorze. Aktor mógł zginąć w Indiach

Komisarz Michał Orlicz przeżywa szok, gdy dowiaduje się o tym od Puchały. Niestety to nie żart. Taką decyzję bowiem podejmują skrupulatni urzędnicy z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi, o czym oficjalnie informują w swoim liście.

Okazuje się, że Alex nie przeszedł okresowych testów sprawnościowych, w związku z czym – w świetle obowiązujących przepisów – nie ma prawa brać udziału w śledztwach.

Patrz: Komisarz Alex 7 sezon. Lucyna bliska śmierci! Michał Orlicz i Alex ją uratują!

Oburzony Michał stanowczo protestuje, bo nikt nie poinformował go o terminie testów. - I jak mógł ich nie przejść, skoro w ogóle do nich nie podchodził? - rzuca pytanie w kierunku swoich kolegów.

I wtedy na jaw wyjchodzi, że w sprawie testów Komenda Wojewódzka wysłała Orliczowi aż trzy listy polecone. Zostały one dostarczone do biura. Tyle że Michał nie przypomina sobie, by je widział. Czy Alex będzie musiał odejść z pracy w policji? Orlicz zrobi wszystko, by tak się nie stało.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: