SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 10 sezon - Lucyna wróci na posterunek

Komisarz Alex 10 sezon - Lucyna wróci na posterunek

17.07.2017, godz. 14:45
Komisarz Alex 7 sezon odc. 83 (odc. 5). Lucyna (Magdalena Walach)
Komisarz Alex 7 sezon odc. 83 (odc. 5). Lucyna (Magdalena Walach) foto: se.pl

Znana z ciężkiej pracy, skupienia i konsekwentna aż do bólu Pani komisarz Lucyna wróci do serialu! Po trwającej dwa sezony przerwie, Magdalena Walach wróci na ekrany! Już tej jesieni, widzów „Komisarza Alexa” czekają nowe przygody z udziałem znanej nam policjantki, która u boku Górskiego będzie rozwiązywać co trudniejsze zagadki. Czekaliście na 10 sezon? Na pewno tak!

"Komisarz Alex" 10 sezon już jesienią w TVP1!

Już jesienią Schmidt wróci na posterunek! Nic dziwnego, bo to jedna z najbardziej lubianych postaci w serialu, bez której to nie było to samo... Zacznijmy od początku! Było sporo zamieszania, gdy w 8. sezonie komisarz Schmidt została przeniesiona z Łodzi do Wrocławia, a Magdalena Walach zniknęła z serialu. Na szczęście, dla wiernych fanów aktorki mamy same dobre wieści — Aktorka zawitała na planie zdjęciowym do 10 sezonu „Komisarza Alexa"!

Trzeba przyznać, że sporo ją ominęło przez dwa sezony... Dopiero teraz będzie miała okazję poznać Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek). Wcześniej policjantka miała okazję współpracować z Markiem Bromskim (Jakub Wesołowski) czy Michałem Orliczem (Antoni Pawlicki). Jakie nowe zbrodnie i morderstwa przyjdzie jej badać? Tego nie wiemy, ale chodzą słuchy, że między parą stróżów prawa nawiąże się nić, która będzie miała szansę przerodzić się w coś więcej...

Magdalena Walach kojarzona jest przez widzów również z „Pensjonatu Pod Różą”, była także Martą — specjalistką chirurgii w „Twarzą w twarz". Żeby nie było, z prawem miała do czynienia w „M jak miłość” jako prokurator — Agnieszka Olszewska. Ciekawe jest to, że Mikołaj Roznerski, jej ukochany serialowy Marcin, niedawno opublikował zdjęcie na swoim Facebook'u, na którym czule obejmuję Agę. Czy i w „M jak miłość” czeka na nas romans? Niestety do jesieni możemy spekulować, bo to właśnie wtedy wystartują nowe odcinki „Komisarza Alexa” i „M jak miłość"! Bądźcie z nami na bieżąco!

Oglądaj: Komisarz Alex wszystkie odcinki ONLINE

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: