SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. TVP nie potwierdza czy będzie koniec Klanu

Klan. TVP nie potwierdza czy będzie koniec Klanu

24.02.2016, godz. 10:02
Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk
Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk foto: AKPA

Koniec serialu "Klan" nie jest jeszcze przesądzony. Szefostwo TVP nie potwierdza plotek, że telenowela o losach rodziny Lubiczów zniknie z anteny Jedynki wraz z końcem tego sezonu. Ale przyszłość "Klanu" wciąż stoi pod znakiem zapytania. Dopiero w kwietniu rozpoczną się rozmowy władz TVP, które zadecydują czy serial będzie kontynuowany. Pewne jest na razie tylko to, że "Klan" zostaje w TVP1 aż do wakacji.

Czy "Klan" zniknie z TVP1?

Temat zdjęcia "Klanu" z anteny TVP1 pojawił się kiedy Tomasz Stockinger, serialowy doktor Paweł Lubicz, w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium" przyznał, że umowę z produkcją ma podpisaną tylko do końca bieżącej serii "Klanu", czyli do połowy maja i nie wie co będzie dalej z serialem i jego rolą.

Przeczytaj: Klan. Agnieszka Kotulanka walczy z alkoholizmem. Wróci do Klanu jako bliźniaczka Krystyny?

Na fanów "Klanu" padł blady strach, że po prawie dwudziestu latach ich ulubiona telenowela o rodzinie Lubiczów zniknie z telewizji. Okazuje się, że nie zapadły jeszcze ostateczne decyzje. Przyszłość "Klanu" wciąż nie jest pewna. TVP nie potwierdza, że planuje zakończyć emisję "Klanu", ale nie daje też żadnych gwarancji, że po zakończonym sezonie powstaną nowe odcinki.

- Temat jest otwarty - powiedziała portalowi wirtualnemedia.pl Aleksandra Gieros-Brzezińska, rzecznik prasowa TVP. Wszystko wyjaśni się jeszcze w kwietniu kiedy szefostwo TVP podejmie rozmowy na ten temat.

Patrz: Klan. Ślub Pawła Lubicza i Jadwigi w Klanie na Wielkanoc

Pewne jest tylko to, że aktorzy i pozostali członkowie ekpipy serialu mają mowy na czas ściśle określony - do końca bieżącego sezonu. Co roku są one negocjowane i przedłużane, ale czy teraz będzie podobnie.

Na pewno "Klan" będzie emitowany w TVP1 na pewno do czerwca 2016 roku. Już wkrótce odcinki "Klanu" pojawią się też w serwisie vod.tvp.pl. Ze względu na "kwestie formalno-prawne" od połowy stycznia nie są tam umieszczane.

O tym, czy "Klan" zostanie w Jedynce zdecydują władze Telewizji Publicznej. Nie jest tajemnicą, że nowy dyrektor TVP1 Jan Pawlicki chciałby w przyszłości wprowadzić na antenę telenowelę historyczną "Złoty wiek", ale projekt jest w bardzo wstępnej fazie produkcji, że na razie raczej nie zastąpi "Klanu".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: