SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan po wakacjach 2016. Paweł Lubicz nie umrze, ale Tomasz Stockinger nie wie co dalej z Klanem

Klan po wakacjach 2016. Paweł Lubicz nie umrze, ale Tomasz Stockinger nie wie co dalej z Klanem

11.07.2016, godz. 12:15
Klan odc. 2961 Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), Jadwiga (Dorota Kamińska)
Klan odc. 2961 Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), Jadwiga (Dorota Kamińska) foto: vod.tvp.pl

Przyszłość serialu "Klan" wciąż stoi pod znakiem zapytania! Ostatni odcinek minionego sezonu "Klanu" przed wakacjami 2016 pozostawił bez odpowiedzi pytanie czy chory na białaczkę Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) umrze podczas ślubu z Jadwigą (Dorota Kamińska). Teraz już wiadomo, że w nowym sezonie widzowie nie zobaczą śmierci Pawła. Mimo to Tomasz Stockinger martwi się, że koniec "Klanu" jest blisko...

"Klan" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w TVP1

Finał "Klanu" przed wakacjami wstrząsnął widzami! W 2961 odcinku serialu w czasie ślub Pawła Lubicza i Jadwigi Dębińskiej w urzędzie stanu cywilnego rozegrał się prawdziwy dramat. Chory na białaczkę doktor Lubicz wypowiadając słowa przysięgi małżeńskiej nagle zemdlał w obecności zgromadzonej rodziny i znajomych. Upadł na podłogę w ramiona swojej narzeczonej. Niestety na odpowiedź co będzie dalej z Pawłem w nowym sezonie "Klanu" fani telenoweli będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Patrz: Klan. Anna Powierza wyleciała z Klanu, bo była za gruba

Tomasz Stockinger uspokoja jednak wszystkich, którzy obawiają się, że Paweł umrze tak jak jego pierwsza żona Krystyna (Agnieszka Kotulanka). Aktor zapewnia, że w nowych odcinkach "Klanu" uda się uratować Pawła, który jednak jeszcze długo będzie walczył ze śmiertelną chorobą.

To jednak nie zmienia faktu, że "Klan" zostanie na antenie TVP1, a widzom będzie dane oglądać dalsze losy rodziny Lubiczów. Produceni "Klanu" wciąż nie dogadali się w władzami Telewizji Polskiej w sprawie emisji premierowych odcinków.

Przeczytaj: Klan po wakacjach 2016. Jacek Borkowski ożeni się! Ślub Piotra i Beaty w nowym sezonie

- Nie poprosiłem o podwyżkę, więc Paweł Lubicz nadal żyje. Trudno jest mi jednak powiedzieć co będzie dalej z "Klanem". Nakręcone są trzy odcinki, które widzowie zobaczą po wakacjach. Ślub Pawła i Wigi został przerwany w kluczowym momencie. W przyszłości będzie kolejne podejście, Paweł będzie się leczył. Scenariusze są dalej pisane, ale umowa z TVP nie jest podpisana - zaznacza Tomasz Stockinger w rozmowie z magazynem "Show".

Wygląda więc na to, że losy "Klanu" wciąż nie są przesądzone, a aktorzy i pozostali członkowie ekipy tak naprawdę nie wiedzą czy w nowym sezonie będą mieli pracę. Serialowy Paweł Lubicz z jednej strony martwi się, że koniec "Klanu" jest blisko, ale z drugiej jest gotów na nowe wyzwania aktorskie i artystyczne. Jeśli zarząd Telewizji Polskiej zdejmie "Klan" z antenty Jedynki Tomasz Stockinger na pewno nie będzie szukał roli w innym serialu codziennym, bo chce spróbować czegoś innego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: