SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Paweł Lubicz chory na białaczkę! Uśmiercą Tomasza Stockingera w Klanie?

Klan. Paweł Lubicz chory na białaczkę! Uśmiercą Tomasza Stockingera w Klanie?

24.02.2016, godz. 11:02
Klan. Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), Jadwiga (Dorota Kamińska)
Klan. Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), Jadwiga (Dorota Kamińska) foto: materiały prasowe TVP1

Śmiertelna choroba w serialu "Klan"! Widzowie muszą się przygotować na pełne napięcia nowe odcinki "Klanu", bowiem już wkrótce okaże się, że doktor Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) choruje na białaczkę. Czy Paweł z "Klanu" podzieli los swojej żony Krystyny (Agnieszka Kotulanka), która prawie dwa lata temu zmarła na na zapalenie opon mózgowych? Czyżby twórcy "Klanu" chcieli uśmiercić doktora Lubicza, którego od 1997 roku nieprzerwanie go Tomasz Stockinger?

Paweł Lubicz umrze i pożegna się z "Klanem"? Taki scenariusz jest możliwy jeśli potwierdzą się najczarniejsze przypuszczenia, że "Klan" zniknie z antenty TVP1. Na razie nie ma o tym mowy, ale ostateczne decyzje szefostwa Telewizji Publicznej zapadną dopiero w kwietniu. Z informacji sprawdzonych wiadomo tylko tyle, że aktorzy "Klanu" mają umowy podpisane do końca maja, czyli do końca bieżącego sezonu serialu.

Przeczytaj: Klan. TVP nie potwierdza czy będzie koniec Klanu

Choroba doktora Lubicza, u którego lekarze wykryją białaczkę to bardzo emocjonujący wątek, który scenarzyści przygotowali specjalnie na finał tej serii "Klanu".

- Paweł Lubicz zapadnie na białaczkę. Na razie jednak nie ujawnię szczegółów scenariusza, by nie psuć widzom niespodzianek, a mediom plotkarskim możliwości snucia własnych fantasmagorii -  powiedział Wojciech Niżyński, producent "Klanu" w rozmowie z magazynem "Świat Seriali".

Dalsze losy chorego na białaczkę Pawła Lubicza pozostają pilnie strzeżoną tajemnicą. Możliwe, że twórcy "Klanu" czekają na decyzję TVP odnośnie przyszłości serialu, by w odpowiedni sposób pokierować wątkiem bohatera granego przez Tomasza Stockingera.

Patrz: Klan. Agnieszka Kotulanka wróci do Klanu jako bliźniaczka Krystyny?

Śmierć Pawła Lubicza w "Klanie" to najtragiczniejszy możliwy scenariusz, ale pożegnanie z głównym bohaterem nie będzie przecież wielką stratą dla serialu jeśli faktycznie "Klan" zostanie zdjęty z anteny Jedynki. Widzowie "Klanu" o chorobie Pawła dowiedzą się w nowych odcinkach pod koniec kwietnia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: