SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan, odcinek 3118: Jerzy ma nieślubną córkę

Klan, odcinek 3118: Jerzy ma nieślubną córkę

27.04.2017, godz. 15:23
Klan - Andrzej Grabarczyk
Klan - Andrzej Grabarczyk foto: TVP

Jerzy (Andrzej Grabarczyk) odkryje, że ma nieślubną córkę w 3118 odcinku serialu "Klan"?! To szok dla fanów, lecz jeszcze większy dla samego Chojnickiego, nie wspominając o Elżbiecie (Barbara Bursztynowicz), która dowie się, jako pierwsza! Co wydarzy się w 3118 odcinku serialu "Klan"?

"Klan" odcinek 3118 w czwartek, 27.04.2017 o godz. 18.05 w TVP1

- (...) może przypomina pan sobie moją mamę. To zdjęcie z czasów, kiedy pan się nią spotykał. Ja niestety nie miałam okazji pana poznać, a chciałabym, bo wiem od niej, że jest pan moim ojcem. Dominika.

Taką treść listu odczyta Elżbieta w 3118 odcinku serialu "Klan", kied przez przypadek odczyta ;ist zaadresowany do jej męża. Jerzy jest znany ze swoich flirtów z innymi kobietami, jednakże dziecko? Tego już kompletnie chyba nikt się nie spodziewał!

Zobacz: Klan. Maciek zniknie z Klanu?

Podzas konfrontacji z żoną w 3118 odcinku serialu "Klan", Jerzy uda, że to na pewno jakaś pomyłka, bądź też głupi żart. Nie zaprzeczy, że spał z inną kobietą, ale szczerze przyzna, że nic nie wie o jakimkolwiek nieślubnym dziecku. Jeżeli list okaże się prawdziwy, a zapewne taki jest, to czy Elżbieta zdecyduje się złożyć papiery rozwodowe?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: