SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Ola zdecyduje się na mastektomię

Klan. Ola zdecyduje się na mastektomię

08.12.2016, godz. 15:00
Klan - Kaja Paschalska, Tomasz Stockinger
Klan - Kaja Paschalska, Tomasz Stockinger foto: Klan Facebook/ TVP

Pasmo tragedii w 3039 odcinku "Klanu"! Ola (Kaja Paschalska) dopiero niedawno dowiedziała się o tym, że choruje na raka. W 3039 odcinku serialu "Klan" podejmie decyzję, która na zawsze zaważy na jej przyszłości! Za namową Pawła (Tomasz Stockinger) zdecyduje się na zabieg mastektomii. Co na to Rafał (Marcin Kwaśny)?!

"Klan" odcinek 3039 w poniedziałek, 19.12.2016 o godz. 18 w TVP1

Dla Kai diagnoza raka była, jak wyrok - dziewczyna zupełnie się załamała, co doprowadziło nawet do jej kłótni z Rafałem. Ale to nie koniec, ponieważ skoro jest problem, to trzeba go rozwiązać. Szczególnie taki, który zagrozi życiu Oli!

Zobacz: Klan. Bożenka z Klanu nie je mięsa: Nie jem złych emocji - WIDEO

Paweł po rozmowie z onkologiem przekaże Oli bardzo nieprzyjemne wiadomości. Będzie prawdopodobnie musiała podjąć się zabiegowi usunięcia piersi, inaczej mastektomii, a przy okazji dobrze były wyciąć jej jajniki! Chyba dla każdej kobiety taka informacja byłaby wyrokiem! 
- Myśli pan, że to konieczne? - spyta Rafał Lubicza. Jemu w ogóle ten pomysł się nie podoba. Ale lepsza żona bez piersi, niż jej brak...
- To na pewno bezpieczniejsze rozwiązanie niż czekanie, aż nowotwór znowu da o sobie znać - odpowie Paweł.  Woźniacki zacznie mu się zwierzać z powodu wyrzutów sumienia, które ma. Oboje z Olą w końcu starali się o dziecka, a Rafał dopiero leczy się na bezpłodność. Choroba Oli już teraz całkowicie wykluczy możliwość zajścia w ciążę - szczególnie po usunięciu jajników.
- Moje leczenie potrwa, a nie chcę, by Ola na to czekała! Nie zamierzam ryzykować jej zdrowiem - wybuchnie mężczyzna, rozgoryczony, że pewnie już nigdy nie zostanie ojcem.

Przeczytaj: Klan. Izabela Trojanowska wspomina swoje początki w Klanie

A co na to wszystko Ola? Podejmie poważną decyzję dosyć szybko i zgodzi się na zabiegi. Stwierdzi, że ona również nie zamierza ryzykować i usunie piersi, zanim pojawią się kolejne guzki!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: