SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Ola umiera na raka piersi!

Klan. Ola umiera na raka piersi!

22.11.2016, godz. 16:00
Klan - Kaja Paschalska, Tomasz Stockinger
foto:

Ola (Kaja Paschalska) będzie załamana, gdy w 3023 odcinku "Klanu" pozna dramatyczną diagnozę. Ukochana Rafała (Marcin Kwaśny) o wszystkim poinformuje go ze łzami w oczach, a on będzie ją wspierać. Matka Oli także chorowała na złośliwą odmianę nowotworu. Czy córka Pawła Lubicza (Tomasz Stockinger) powinna bać się o swoje życie? Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "Klanu".

"Klan" odcinek 3023 w czwartek 24.11.2016, o godz. 18 w TVP1

W nowych odcinkach "Klanu" Ola zaniepokojona swoim stanem zdrowia odwiedzi lekarza, a jego diagnoza będzie dramatyczna. W 3023 odcinku "Klanu" córka Lubicza poinformuje Rafała, że choruje na raka piersi.

Przeczytaj: Klan. Doktor Lubicz chodzi do wróżki

- Przecież wykryto to u ciebie w takim wczesnym stadium, że nawet jeżeli to złośliwy nowotwór, to po prostu go wytną. I na tym się skończy problem - pocieszy ją ukochany.
- Dla ciebie to takie proste, tak? Nie pocieszaj mnie! Już jak się okazało, że moja mama to ma, to przeczytałam chyba wszystko, co było dostępne na ten temat. Dobrze wiem, że to nie jest takie proste! Że są różne rodzaje tych nowotworów. Że mogą nie dawać objawów. Nawet guzów nie tworzyć! I że jak ten wytnę, to nie mam żadnej gwarancji, że za jakiś czas nie pojawi się następny! I następny! - Ola wpadnie w szał i pokłóci się z ukochanym, który uspokoi ją i obieca, że zawsze będzie ją wspierać.

O wszystkim dowie się także zaniepokojony Paweł. Lubicz skontaktuje córkę z najlepszym specjalistą z dziedziny onkologii.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: