SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Bożenka urodzi córkę. Dramatyczny poród w domu Lubiczów

Klan. Bożenka urodzi córkę. Dramatyczny poród w domu Lubiczów

03.10.2016, godz. 13:30
Agnieszka Kaczorowska (Bożenka) w ciąży na planie Klanu
Agnieszka Kaczorowska (Bożenka) w ciąży na planie "Klanu" foto:

Poród Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) w serialu "Klan" będzie sporym wydarzeniem w życiu całej rodziny Lubiczów. Dlaczego? Bo w jubileuszowym 3000 odcinku "Klanu" Bożenka urodzi swoją córkę w domu Lubiczów na Sadybie, a poród odbierze jej ciotka Elżbieta (Barbara Bursztynowicz). Nie obędzie się jednak bez dramatycznych momentów, bo Bożenka po urodzeniu dziecka trafi do szpitala.

"Klan" odcinek 3000 - czwartek, 20.10.2016, o godz. 18 w TVP1

Bożenka i Miłosz z "Klanu" zostaną rodzicami ślicznej, zdrowiej dziewczynki! W dniu porodu, w 3000 odcinku "Klanu" nie zabraknie jednak pełnych emocji momentów, bo ciężarna Bożenka zacznie rodzić w najmniej spodziewanej chwili.

Patrz: Klan. Agnieszka Kaczorowska o odejściu z Klanu. Rzuci rolę Bożenki?

Akcja porodowa zacznie się tuż po tym jak Bożenka wróci z zakupów i wpadnie z wizytą do Kamili (Martyna Kowalik) do domu Lubiczów na Sadybie. Mimo tego, że zaledwie pięć tygodni przed planowanym terminem porodu przyszła mama trafiła do szpitala z powodu złego samopoczucia i spędziła noc na porodówce, zlekceważy przestrogi męża, który prosił ją, by została w domu i odpoczywała.

Przeczytaj: Klan. Anna Powierza szczerze o romansie z Tomaszem Stockingerem!

Wysiłek spowodowany dłuższym spacerem sprawi, że Bożence odejdą wody, a silne skurcze nie pozwolą jej nawet zejść ze schodów. Jak informuje "Świat Serial" na szczęście Kamila nie straci zimnej krwi. Od razu wezwie na pomoc Elżbietę, która odbierze poród. Karetka pogotowia nie zdąży bowiem na czas przyjechać na Sadybę.

Gdy w 3000 odcinku "Klanu" Elżbieta zadzwoni do Miłosza, mąż Bożenki nie będzie mógł uwierzyć, że jego córka już jest na świecie. Błyskawicznie przyjedzie do domu Lubiczów i weźmie na rękę córeczkę. Tuż za nim zjawią się tam też Grażyna (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Leopold (Grzegorz Wons) z Maćkiem (Piotr Swend). Tymczasem Bożenka trafi do szpitala, by po porodzie zajęli się nią lekarze. Jakie imię dla córki wybiorą Bożenka i Miłosz? To okaże się niebawem w kolejnych odcinkach "Klanu".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: