SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Bożenka rodzi córeczkę. Mała Ela skradnie serca Lubiczów

Klan. Bożenka rodzi córeczkę. Mała Ela skradnie serca Lubiczów

10.10.2016, godz. 15:30
Agnieszka Kaczorowska (Bożenka) w ciąży na planie Klanu
Agnieszka Kaczorowska (Bożenka) w ciąży na planie "Klanu" foto:

Dramatyczny poród w jubileuszowym odcinku "Klanu". Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) i Miłosz (Daniel Zawadzki) zostaną rodzicami już w czwartek 20.10.2016 w 3000 odcinku "Klanu". Ukochana Miłosza urodzi w domu Lubiczów na Sadybie, bo karetka nie zdąży przyjechać na czas. Poród odbierze ciotka Elżbieta (Barbara Bursztynowicz), a zaraz potem młoda mama zostanie przetransportowana do szpitala. Mała Ela skradnie serca całej rodziny i widzów TVP!

"Klan" odcinek 3000 - czwartek, 20.10.2016, o godz. 18 w TVP1

Przed nami jubileuszowy odcinek "Klanu", który od blisko 20 lat cieszy się popularością wśród milionów Polaków. W wakacje pojawiły się kłamliwe plotki, według których serial miał zniknąć z anteny. Na szczęście "Klan" nie znika i ma się dobrze! Już wkrótce Bożenka i Miłosz zostaną szczęśliwymi rodzicami.

Zobacz: Klan. Agnieszka Kaczorowska o odejściu z Klanu. Rzuci rolę Bożenki?

W 3000 odcinku "Klanu" Bożenka zlekceważy zalecenia lekarzy i swojego ukochanego, który prosił, by 5 tygodni przed porodem oszczędzała się i szczególnie na siebie uważała. Przebojowa Bożenka zamiast leżeć pójdzie na zakupy, po których odejdą jej wody. Przyszła mama zdąży wejść do domu Lubiczów na Sadybie, gdy akcja porodowa zacznie się na dobre.

Na szczęście Kamila (Martyna Kowalik) zachowa zimną krew i zadzwoni po karetkę. Lekarze nie dojadą na czas, a poród ostatecznie przyjmie ciotka Elżbieta. Miłosz będzie w szoku, gdy niespodziewanie przez telefon dowie się, że jego córka jest już na świecie. Mała Ela - bo takie imię dla dziecka wybiorą młodzi rodzice - skradnie serca całej rodziny. A świeżo upieczona mama zostanie przewieziona do szpitala na kontrolne badania.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: