SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Tragedia na ślubie Pawła i Wigi! Chory na białaczkę Paweł umrze?

Klan. Tragedia na ślubie Pawła i Wigi! Chory na białaczkę Paweł umrze?

10.06.2016, godz. 07:42
Klan. Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), Jadwiga (Dorota Kamińska)
Klan. Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), Jadwiga (Dorota Kamińska) foto:

Tragiczny koniec serialu "Klan" przed wakacjami 2016! W ostatnim 2961 odcinku "Klanu" podczas ślubu Pawła Lubicz (Tomasz Stockinger) i Wigi (Dorota Kamińska) w urzędziestanu cywilnego rozegrają się dramatyczne sceny. W trakcie składania przysięgi małżeńskiej chory na białaczkę Paweł nagle zemdleje! Na pomoc umierającemu Lubiczowi natychmiast rzucą się Koziełło (Andrzej Strzelecki) i Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska). Ale o tym, że Paweł z "Klanu" przeżyje widzowie dowiedzą się dopiero w nowych odcinkach "Klanu" we wrześniu.

"Klan" odcinek 2961 ostatni przed wakacjami - piątek, 10.06.2016, o godz. 18 w TVP1

Ostatni odcinek "Klanu" przed przerwą wakacyjną skończy się śmiercią Pawła Lubicza? Widzowie muszą się przygotować na trzymające w napięciu sceny, bo życie poważnie chorego głównego bohatera serialu zawiśnie na włosku. W 2961 odcinku "Klanu" Paweł i Wiga wreszcie staną na ślubnym kobiercu, ale okrutny los nie pozwoli im złożyć przysięgi małżeńskiej.

Patrz: Klan. Jacek Borkowski żeni się!

Tuż przed uroczystością w urzędzie stanu cywilnego Paweł zacznie źle się czuć, ale zapewni Wigę i swoje córki, że jest w świetnej formie. Wiga staną na ślubnym kobiercu, ale... nie będzie im dane wstąpić razem na nową drogę życia! Zauważy bowiem, że jej narzeczony wygląda bardzo słabo, a w dodatku okłamie ją, iż nic mu nie dolega.

Gdy Koziełło zgubi ślubne obrączki Pawła i Wigi, narzeczona Lubicza zażartuje, że jeszcze może się wycofać i odwołać ślub. W końcu jednak państwo młodzi dotrą do urzędu, by w otoczeniu rodziny i przyjaciół przysięgać sobie dozgonną miłość. Jak czytamy w magazynie "Świat Seriali" niestety chory Paweł nie zdąży złożyć przysięgi. W trakcie wypowiadania najważniejszych słów nagle zemdleje i opadnie bezwładnie na krzesło.

Przeczytaj: Klan. Bożenka w ciąży. Agnieszka Kaczorowska potwierdza, że będzie mamą

Świadkami tragedii na ślubie Pawła i Wigi w 2961 odcinku "Klanu" będą niemal wszyscy Lubiczowie. Z pomocą Pawłowi ruszą Koziełło i Grażynka, ale nie będzie wiadomo czy uda im się uratować śmiertelnie chorego pana młodego.

O tym czy Paweł z "Klanu" umrze widzowie dowiedzą się dopiero w nowych odcinkach po wakacjach. To jednak mało prawdopodobne, by Wiga musiała opłakiwać zmarłego narzeczonego tak jak dwa lata temu on płakał po śmierci swojej żony Krystyny (Agnieszka Kotulanka). Tomasz Stockinger nie zamierza bowiem odchodzić z "Klanu".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: