SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Ślub Pawła Lubicza i Jadwigi w Klanie na Wielkanoc

Klan. Ślub Pawła Lubicza i Jadwigi w Klanie na Wielkanoc

03.02.2016, godz. 11:16
Klan. Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), Jadwiga (Dorota Kamińska)
Klan. Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), Jadwiga (Dorota Kamińska) foto:

Ślub w serialu "Klan" w rodzinie Lubiczów! Doktor Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) żeni się drugi raz! Prawie dwa lata po śmierci żony Krystyny (Agnieszka Kotulanka) wdowiec znów wstąpi w związek małżeński. Nową panią Lubicz będzie oczywiście jego kochanka Jadwiga (Dorota Kamińska). Ślub Pawła i Jadwigi w "Klanie" widzowie zobaczą być może już w nowych odcinkach serialu na Wielkanoc.

Kiedy w serialu "Klan" odbędzie się ślub Pawła Lubicz z Jadwigą? Tomasz Stockinger, który w postać doktora Lubicza wciela się już od 19-stu lat w rozmowie z "Faktem" przyznał, że już szykuje się do ponownego ożenku.

Na razie jeszcze nie dostałem scenariusza ślubnego, bo nagrywamy odcinki z wyprzedzeniem. Obecnie gramy sceny, które ukażą się na przełomie lutego i marca. Ale spodziewam się wielkiego wesela u Lubiczów, bo wszystko do tego zmierza. Może uda się już na Wielkanoc – powiedział serialowy Paweł z "Klanu".

Przeczytaj: Klan. Agnieszka Kotulanka znów zagra w serialu. Dadzą jej rolę, jak przestanie pić

Jeśli przewidywania aktora się potwierdzą, to już wiosną 2016 w "Klanie" rodzina Lubiczów będzie bawić się na weselu Pawła i jego drugiej żony. Dwa lata po śmierci Krystyny, który zmarła na pokładzie samolotu wskutek ciężkiej choroby, zapalenia opon mózgowych, wdowiec układa sobie życie od nowa.

Patrz: Klan. Agnieszka Kaczorowska chce być główną gwiazdą Klanu

Dzięki Jadwidze, swojej miłości z czasów studentkich, przetrwał żałobę po śmierci ukochanej żony. Ich romans rozwijał się w błyskawicznym tempie. Choć na początku dzieci Pawła i Krystyny - córki Agnieszka (Paulina Holtz) i Ola (Kaja Paschalska) oraz syn Pawełek (Julian Peciak) - nie akceptowały wyboru ojca, to teraz pogodziły się z tym, że inna kobieta zastąpiła ich zmarłą matkę.

Ślub Pawła i Jadwigi w "Klanie" na pewno będzie ważnym wydarzeniem w rodzinie Lubiczów i okazją do spotkania wszystkich bliskich oraz przyjaciół młodej pary.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: