SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Maciek zniknie z Klanu?

Klan. Maciek zniknie z Klanu?

13.01.2017, godz. 17:00
Piotr Swend
foto: © AKPA

Maciek (Piotr Sewnd) zniknie z "Kanu"? W premierowych odcinkach chłopak postanowi wyjechać z Polski i zacząć nowe życie w Australii! Leokadia (Katarzyna Skolimowska) będzie próbowała przekonać przybranego wnuka, że ten pomysł nie przejdzie, ale Maciek się nie podda. Czy Piotr Swend, który od 20 lat gra w "Klanie" teraz zniknie z ekranu?

"Klan" odcinek 3053, we wtorek 17.01.2017 o godzinie 18:00 w TVP1

Maciek zniknie z "Klanu"? Piotr Swend gra w serialu od samego początku, a teraz producenci pokrzyżują jego losy. Wszystko zacznie się w 3053 odcinku "Klanu" gdy chłopak postanowi wyjechać do pracy za granicą.

Maciek od jakiegoś czasu pracuje jako kelner i świetnie sobie radzi. Bardzo mu się to podoba, ale gdy do knajpy po chorobie wróci jego koleżanka, chłopak zostanie znów zaciągnięty do wypiekania precli...

Zobacz: Klan. Daniel Olbrychski nie gra w Klanie, bo TVP1 to telewizja rządowa

- Może jak jeszcze kilka razy zobaczy, jak ci świetnie idzie, to się zdecyduje - pocieszy go Kwapiszowa, zapewniając, że szef jeszcze zmieni zdanie.
- A możesz mnie zabrać do Australii? Bo tam miałbym pracę... Jako kelner. Czytałem w gazecie - powie nieoczekiwanie chłopak.
- Nie mogę cię tak po prostu zabrać. Sama tam jadę na czyjeś zaproszenie. Ktoś inny za mnie płaci i nie mogę wymagać, żeby płacił za kogoś jeszcze - powie Leokadia, ale Maciek będzie nieugięty - A po angielsku mówisz? - zapyta, chcąc zapewnić Maćka, że bez tego nie dostanie pracy.
- Nauczę się.
- Jak się nauczysz, to porozmawiam z córką pana Bronka, czy mogłaby cię zaprosić.
- Nauczę się... tam! - Maciek nie da za wygraną.
- Naprawdę nie mogę cię zabrać.
- I tak polecę! - krzyknie oburzony Maciek. Co będzie dalej? Przekonamy się w premierowych odcinkach "Klanu" w TVP1.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: