SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Jak zmieniała się Bożenka z "Klanu"? - ZDJĘCIA

Klan. Jak zmieniała się Bożenka z "Klanu"? - ZDJĘCIA

18.07.2017, godz. 13:45
Klan, Bożenka, Agnieszka Kaczorowska
Jak zmieniła się serialowa Bożenka, czyli Agneiszka Kaczorowska? foto: materiał prasowy

Agnieszka Kaczorowska, czyli serialowa Bożenka z "Klanu" w tym roku skończyła 25 lat! Wszechstronnie uzdolniona gwiazda dorastała na oczach milionów widzów w całej Polsce. Jak Agnieszka Kaczorowska zmieniła się przez te lata? Pamiętacie taką Bożenkę z serialu "Klan"?

"Klan" nowe odcinki po wakacjach od poniedziałku do piątku, o godz. 18.05 w TVP1

Agnieszka Kaczorowska przyszła na świat 16 lipca 1992 roku w Warszawie i mieszka w stolicy do tej pory. Swoją przygodę z aktorstwem zaczęła już jako mała dziewczynka, wcielając się w rolę Bożenki w serialu "Klan" w 1999 roku.

Mała aktorka od zawsze pasjonowała się tańcem, a już w 2004 roku zwyciężyła mistrzostwa Polski na 2. i 3. miejscu, a już trzy lata później zdobyła międzynarodową klasę "S" w tańcu latynoamerykańskim... w dodatku za pierwszym razem! Dobra passa trwała z kolejnymi latami, serialowa Bożenka zdobyła Mistrzostwa Świata, a w międzyczasie Agnieszka Kaczorowska wciąż występowała w "Klanie". Brała udział również w "Tańcu z gwiazdami".

Przez 25 lat życia aktorka, tancerka i prezenterka telewizyjna zmieniła się z uroczej dziewczynki w przepiękną kobietę. Jak widać po zdjęciach, serialowa Bożenka nie zawsze miała perfekcyjne wyczucie stylu, lecz z wiekiem się wyrobiła i z pewnością jest jedną z bardziej urodziwych kobiet polskiego show-biznesu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: