SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Izabela Trojanowska wspomina swoje początki w Klanie

Klan. Izabela Trojanowska wspomina swoje początki w Klanie

21.11.2016, godz. 12:00
Izabela Trojanowska: Nie odejdę z Klanu!
foto: Materiały prasowe

Zaczęło się 20 lat temu! Aktorka i piosenkarka Izabela Trojanowska mówi w wywiadzie dla "Tele Tygodnia" o swoich początkach w serialu "Klan". Podczas dwudziestu lat grania w kultowym serialu jakim jest "Klan" można zapomnieć o tym, jak się zaczynało - ale Izabela Trojanowska nadal pamięta! Jak wspomina swoje początki w telenoweli uwielbianej przez miliony Polaków?

"Klan" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18 w TVP1

Izabela Trojanowska już od prawie dwudziestu lat gra w serialu "Klan" postać Moniki Ross, z domu Lubicz. Bohaterka którą gra jest, delikatnie mówiąc, "lekko niezrównoważona", z trudną przeszłością (została zgwałcona w wieku 15 lat), jej mąż umrał kilka dni po ślubie, a ona do tej pory nie zawsze potrafi zdecydować, kogo na prawdę chce. Ale jak to wszystko się zaczeło?

Zobacz: Klan. Anna Powierza szczerze o romansie z Tomaszem Stockingerem!

Izabela Trojanowska otworzyła się na świat i karierę częściowo dzięki Romualdowi Lipsko, który wyciągnął ją w trase koncertową z Budką Sulfera przez Kanadę, USA oraz Australię. Początkowo miała spore opory przed wyjazdem - jej córeczka miała wtedy zaledwie sześć lat i nie chciała zostawić małego dziecka bez matki. Pomimo obaw w końcu poleciała - a kiedy wróciła dostała propozycję roli w serialu "Klan", właśnie jako Monika Ross.

Aktorka zdradza, że jej mąż miał spore obawy związane z podjęciem tej roli. Przez nacisk ze wszystkich stron Izabela Trojanowska miała sporą tremę łącząc pracę piosenkarki i grę w serialu:
- (...) mówiono, iż okrutnie porzuciłam fanów. Mąż bał się nawet, czy na koncercie nie zostane obrzucona pomidorami - mówi Izabela Trojanowska w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Przeczytaj: Klan. Doktor Lubicz chodzi do wróżki

Pomimo tego, wszystko skończyło się dobrze i fani, zarówno muzyki, jak i gry aktorskiej Izabeli Trojanowskiej pogodzili się z faktem, że mają do czynienia z osobą utalentowaną w obydwu dziedzinach. "Warto chwytać każdą chwilę" to motto aktorki, które zresztą się spełniło -pomimo owad, korzystając z tego, co dawało jej życie od 20 lat z powodzeniem odgrywa rolę w jednym z najbardziej rozpoznawalnych seriali w Polsce.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: