SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Doktor Lubicz chodzi do wróżki

Klan. Doktor Lubicz chodzi do wróżki

19.10.2016, godz. 10:00
Klan. Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), Jadwiga (Dorota Kamińska)
Klan. Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), Jadwiga (Dorota Kamińska) foto: materiały prasowe TVP1

Tomasz Stockinger wierzy w przepowiednie! Aktor zdradził, że jego nowe hobby to odwiedziny u wróżek i astrologów. Kto by się spodziewał, że przykładny doktor Lubicz interesuje się ezoteryką? Paweł, który w "Klanie" walczy ze śmiertelną chorobą, w życiu prywatnym ma się świetnie, a wszystko dzięki czarodziejskim sztuczkom!

"Klan" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18 w TVP1

To dopiero informacja! Wiedzieliście, że Paweł Lubicz chodzi do wróżki? W jednym z najnowszych wywiadów aktor zdradził właśnie, że boi się śmierci i dlatego jest ciekawy swojej przyszłości. Odwiedza astrologów i wróżki, żeby wiedzieć co go spotka! Doktor z "Klanu" nie śmieje się z tego, co los zapisał nam w kartach.

Zobacz: Klan. Bożenka rodzi córeczkę. Mała Ela skradnie serca Lubiczów

- Lubię rozmowy na tematy ezoteryczne. Kilka rzeczy mi się już sprawdziło i dlatego należę do osób, które się z tego nie śmieją. Jestem w naturalny sposób coraz bliżej nieuchronnego końca i często zadaję sobie związane z tym pytania. Parę razy w życiu miałem kontakt z naprawdę wybitnymi wróżkami. Oczywiście trzeba być ostrożnym, żeby nie popaść w przesadę i nie uzależnić się od wróżki. Szczególnie takiej, która tylko bierze pieniądze - powiedział Tomasz Stockinger w rozmowie z tygodnikiem "Rewia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: