SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Bożenka w zaawansowanej ciąży! - ZDJĘCIA z planu

Klan. Bożenka w zaawansowanej ciąży! - ZDJĘCIA z planu

04.08.2016, godz. 10:45
Klan po wakacjach 2016, Bożenka (Agnieszka Kaczorowska)
Klan po wakacjach 2016, Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) foto: AKPA

Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążowym brzuszkiem! Aktorka opublikowała właśnie zdjęcie zza kulis "Klanu". Bożenka wkrótce zostanie mamą, a w nowych odcinkach po wakacjach 2016 jej błogosławiony stan będzie widoczny gołym okiem! Co wydarzy się w nowych odcinkach "Klanu" i jaką mamą będzie Bożena? Agnieszka Kaczorowska jest podekscytowana rolą matki.

"Klan" po wakacjach 2016 nowy sezon od września w TVP1

Ciąża Bożenki z "Klanu" to ważne wydarzenie w rodzinie Lubiczów i Kazuniów! Wszyscy z niecierpliwością czekają na chwilę aż dziecko Bożenki i Miłosza przyjdzie na świat. Widzowie muszą jednak wyciszyć emocje aż do nowych odcinków "Klanu" po wakacjach 2016.

Patrz: Klan. Anna Powierza wyleciała z Klanu, bo była za gruba

Aktorzy właśnie wrócili na plan i pracują nad nowymi odcinkami. Na najnowszym zdjęciu zza kulis Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążowym brzuszkiem. Jesienią będzie już wyraźnie widać, że Bożenka zostanie mamą!

"Doczekała/łam się #Bożena_w_ciazy #Klan wraca po wakacjach" - napisała młoda aktorka na swoim Facebooku.

Przeczytaj: Klan po wakacjach 2016. Jacek Borkowski ożeni się! Ślub Piotra i Beaty w nowym sezonie

Wbrew krążącym jeszcze nie tak dawno plotkom Agnieszka Kaczorowska wcale nie tyje do roli ciężarnej Bożenki. Wręcz przeciwnie. Aktorka i tancerka ostro wzięła się za siebie i ostatnio sporo schudła. Po jej okrągłych kształtach z ostatniej edycji show "Taniec z gwiazdami" nie ma już śladu. Żeby jednak wyglądała wiarygodnie jako ciężarna czeka ją mała charakteryzacja. W grę wchodzi oczywiście doczepiany brzuch, który widzicie na zdjęciu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: