SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Anna Powierza wyleciała z Klanu, bo była za gruba

Klan. Anna Powierza wyleciała z Klanu, bo była za gruba

24.06.2016, godz. 10:57
Anna Powierza i jej córka Helenka
Anna Powierza i jej córka Helenka foto: AKPA

Anna Powierza, słynna Czesia z "Klanu" musiała pożegnać się z serialem kiedy po ciąży przytyła aż 35 kg! Od dwóch lat Anna Powierza walczy o powrót do dawnej sylwetki stosując różne diety. Gwiazda "Klanu" ma za sobą ciężkie przeżycia. Nie dość, że z z powodu nadwagi nie grała w serialu, to jeszcze cierpiała na depresję. Dopiero później wyniki badań wykazały, że przez długi czas nie mogła schudnąć, bo choruje na niedoczynność tarczycy. Ostatnio Anna Powierza przeszła zaskakująca metamorfozę. Zrzuciła 25 kg i znów cieszy się życiem.

Metamorfoza Anny Powierzy robi wrażenie, ale serialowa Czesia z "Klanu" musiała sporo się natrudzić, by schudnąć i dwa lata po urodzeniu córki Helenki znów się poczuć dobrze we własnym ciele. W przypadku Anny Powierzy zwykła dieta nie wchodziła w grę. Przez długi czas odchudzanie, intensywne ćwiczenia nie przynosiły rezulatów.

Patrz: Klan po wakacjach 2016. Jacek Borkowski ożeni się! Ślub Piotra i Beaty w nowym sezonie

Aktorka z "Klanu" nie mogła pozbyć się 35 kg, które zostały jej po ciąży. Ogromny problem z powrotem do dawnej formy wywołał u niej depresję. Serialowa Czesia z "Klanu" była w tak kiepskich stanie psychicznym, że nie mogła na siebie patrzeć. Dopiero kilka miesięcy po urodzeniu Helenki lekarze wykryli u niej poważne choroby, które spowodowały przyrost wagi. Dzięki tej diagnozie i leczeniu aktorka odzyskła nadzieję, że schudnie.

Anna Powierza w rozmowie z portalem plejada.pl wyznała, że przez nadwagę jej życie zamieniło się w koszmar.
- Nie znosiłam siebie! Byłam załamana. Wpadałam w depresję i cały czas obwiniałam siebie. Prawie nic nie jadłam, a wmawiałam sobie, że jem za dużo. Starałam się wrócić do aktywności fizycznej, ale z dodatkowymi 35 kg przebiegnięcie pół kilometra wiązało się z ogromnym wysiłkiem. Im więcej udawało mi się ćwiczyć, tym mniej jadłam, a waga dalej stała w miejscu - powiedziała aktorka.

Zobacz: Rysiek z Klanu zostanie Zdzichem w Na Wspólnej

I gdy wydawało się już, że nie może być gorzej Anna Powierza dowiedziała się, że nie ma szans na powrót do "Klanu" po ciąży. Właśnie z powodu swojej otyłości straciła na jakiś czas rolę Czesi.

- Do pewnego momentu w ogóle nie grałam w "Klanie". Nikt wprost nie powiedział mi, że to przez to, że przytyłam. Byłam jednak zapraszana na spotkania, na których producenci patrzyli na to, jak wyglądam. Dopóki nie zaczęłam chudnąć, nie kwalifikowałam się do pracy w "Klanie". Mogę powiedzieć, że przez to, że byłam gruba, spotkałam się z ostracyzmem - zdradziła gwiazda.

Jednak Anna Powierza nie poddała się. Z pomocą lekarzy podjęła leczenie i przeszła na dietę. Producenci "Klanu" dali jej kolejną szansę. A wątek odchudzania Czesi został wprowadzony do scenariusza serialu. Czesia została okrzyknięta nawet Miss Odchudzania.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: