SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Anna Powierza szczerze o romansie z Tomaszem Stockingerem!

Klan. Anna Powierza szczerze o romansie z Tomaszem Stockingerem!

01.09.2016, godz. 12:45
Tomasz Stockinger i Anna Powierza
Tomasz Stockinger i Anna Powierza foto:

Czy Anna Powierza (38 l.) i Tomasz Stockinger (61 l.), aktorzy z serialu "Klan" mają romans? Takie plotki pojawiły się kiedy fotoreporterzy przyłapali ich razem na plaży w Juracie. Wspólne zdjęcia serialowej Czesi i doktora Pawła Lubicza sugerowały, że łączy ich naprawdę bliska przyjaźń. Oboje nie kryli, że są sobą zauroczeni. Dopiero teraz Anna Powierza pierwszy raz komentuje doniesienia o romansie z Tomaszem Stockingerem.

Anna Powierza i Tomasz Stockinger są kimś więcej niż tylko kolegami z planu "Klanu"? Takie sugestie pojawiły się  kiedy pod koniec lipca paparazzi przyłapali ich razem na plaży w Juracie. Aktorzy wyglądali jakby byli ze sobą naprawdę blisko.

Przeczytaj: Klan. Anna Powierza wyleciała z Klanu, bo była za gruba

Plotki o ich romansie lotem błyskawicy obiegły wszystkie media. Jako pierwszy odniósł się do nich Tomasz Stockinger, który zaprzeczył, że spotyka się prytwanie z Anną Powierzą. Teraz sama aktorka opowiadziała o swoim życiu uczuciowym w wywiadzie dla tygodnika "Świat & Ludzie". Przyznała, że jest samotną matką i choć nie szuka na siłę partnera, to chciałaby się jeszcze zakochać. - Nie chodzę na randki, nie płaczę po nocach, że jestem sama. Nie tracę czasu na stanie w oknie i wyczekiwanie na księcia z bajki.

Patrz: Klan. Wpadka z ciążą Bożenki

Jednocześnie gwiazda "Klanu" zapewniła, że Tomasz Stockinger jest tylko jej znajomym. - Mam na tyle fajnych kolegów, że mogę iść z nimi na spacer, tak jak z Tomkiem... Polubiliśmy się, nic więcej - wyjaśniła.

Anna Powierza nie zamierza wykorzystywać plotek o romansie z Tomaszem Stockinger do tego, by się wypromować i zdobyć jeszcze większą sławę. A przecież pojawiły się już takie sugestie. - Nie chcę budować kariery i popularności na moim prywatnym życiu! I nigdy nie wykorzystałabym do tego celu znanych znajomych - zastrzegła.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Agencja TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: