SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Anna Powierza schudła prawie 30 kg! Tak zmieniła się Czesia z Klanu

Klan. Anna Powierza schudła prawie 30 kg! Tak zmieniła się Czesia z Klanu

28.07.2016, godz. 10:00
Anna Powierza
Anna Powierza foto: AKPA/ vod.tvp.pl

Anna Powierza, znana jako Czesia z "Klanu", przeszła zaskakująca metamorfozę. Po tym jak dwa lata temu aktorka przytyła w ciąży ponad 35 kg zmieniła się nie do poznania. Kiedy ostatnio pojawiła się na imprezie imieniniowej piosenki Anny Jurksztowicz zachwycała szczupłą sylwetką. Dieta, treningi i przede wszystkim leczenie pod okiem najlepszych specjalistów opłaciły się, bo gwiazda "Klanu" schudła już prawie 30 kg. I znów wygląda jak dawniej gdy pozowała na okładce magazynu "Playboy".

Od 2014 roku Anna Powierza walczyła z nadwagą, którą przypłaciła problemami ze zdrowiem i depesją. Kiedy dwa lata temu w marcu aktorka z "Klanu" urodziła córkę Helenkę była przekonana, że szybko wróci do swojej figury sprzed ciąży. Okazało się jednak, że wcale nie jest to takie łatwe.

Patrz: Klan. Anna Powierza wyleciała z Klanu, bo była za gruba

Przez długi czas serialowa Czesia walczyła o powrót do dawnej sylwetki. Była w tak kiepskim stanie psychicznym, że nie mogła na siebie patrzeć. Mimo, że przeszła na dietę i ćwiczyła wciąż była guba. Dopiero kilka miesięcy po urodzeniu Helenki lekarze wykryli u niej poważne choroby, które spowodowały przyrost wagi. Dzięki tej diagnozie i leczeniu aktorka odzyskała nadzieję, że schudnie.

Anna Powierza ma jednak za sobą długą drogę i ciężkie przeżycia. Nie dość, że po tym jak przytyła 35 kg musiała pożegnać się z serialem "Klan". Cierpiała na depresję, nie miała pracy, a do tego była świężo upieczoną mamą Helenki i dopiero uczyła się nowej roli. Po serii badań wyszło na jaw, że nie mogła schudnąć, bo choruje na niedoczynność tarczycy.

Przeczytaj: Klan zostaje w TVP! Ale bez Daniela Olbrychskiego

Ostatnio Anna Powierza zmieniła się nie do poznania. Nie ma już śladu po tej grubej Czesi, którą widzowie oglądali w telewizji jeszcze w styczniu 2015 roku. Zrzuciła 25 kg i znów cieszy się życiem. Na imprezie imieninowej Anny Jurksztowicz szczupła i roześmiana Anna Powierza zachwycała nowym wyglądem. Założyła dopasowaną sukienkę, która świetnie podkreśliła sylwetkę aktorki. Znów wygląda jak przed laty gdy w maju 2001 roku po raz pierwszy pojawiła się na okładce magazynu "Playboy".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: