SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Anna Powierza i Tomasz Stockinger spotykają się! Mają romans?

Klan. Anna Powierza i Tomasz Stockinger spotykają się! Mają romans?

18.08.2016, godz. 21:43
Tomasz Stockinger i Anna Powierza
Tomasz Stockinger i Anna Powierza foto:

Sensacja za kulisami serialu "Klan"! Od niedawna Anna Powierza (38 l.) i Tomasz Stockinger (61 l.) są naprawdę blisko. Aktorzy z "Klanu" spędzili razem sporo czasu w Juracie i teraz spotykają się coraz częściej. Oboje nie ukrywają, że łączy ich coś wyjątkowego i są sobą zauroczeni. Czy to jeszcze niewinna przyjaźń czy już gorący romans?

Anna Powierza i Tomasz Stockinger, czyli Czesia i doktor Paweł Lubicz z "Klanu" są kimś więcej niż tylko przyjaciółmi? Kiedy pod koniec lipca paparazzi przyłapali ich razem na plaży w Juracie wyglądali jakby byli ze sobą naprawdę blisko.

Wspólnie spacery brzegiem morza, opalanie na kocyku, aż wreszcie romantyczne kolacje w restauracji Złote Piaski, podczas której Tomasz Stockinger wyraźnie adorował Annę Powierzę. Jak donosi tygodnik "Na żywo" 61-letni aktor nie odstępował ani na krok młodszej koleżanki, nie mógł oderwać od niej wzroku, a swoim szarmanckim zachowaniem rzucił na nią swój urok. Niewykluczone, że to początek głębszego uczucia. Oboje są wolni, więc raczej nie będą się bronić przed miłością.

Patrz: Klan. Wpadka z ciążą Bożenki

Jakiś czas temu mówiło się o romansie Tomasza Stockingera z młodą studentką aktorstwa o imieniu Sandra. Gwiazdor "Klanu" szybko jednak zdementował te plotki i zapewnił, że Sandra jest tylko córką jego znajomych, której pomagał przygotować się do egzaminów. Zaznaczył jednak, że chciałby się jeszcze zakochać. Z kolei serialowa Czesia od czasu rozstania z poprzednim partnerem Łukaszem, ojcem jej 2,5-letniej Helenki, jest samotną matką.

Przeczytaj: Klan. Anna Powierza wyleciała z Klanu, bo była za gruba

Czy Annę Powierzę i Tomasza Stockingera połączył romans? Oboje nie mówią wprost o tym, co jest między nimi, ale sugerują, że są sobie bliscy.

- Anna to piękna i radosna kobieta. Zdobywa szturmem każdego mężczyznę i owija go sobie wokół palca - mówi Stockinger. W podobnym tonie wypowiada się Powierza. - Przyznaję, że nie lubiłam Tomasza, nie miałam o nim dobrego zdania. Wydawał mi się przemądrzały i zarozumiały. W Juracie mnie zaskoczył i zauroczył. Zachwycił intelektem, poczuciem humoru, dystansem do siebie. W jego towarzystwie czas tak szybko płynie, że nie mam nic przeciwko temu, by spotykać się z nim jak najczęściej - wyjaśnia 38-letnia aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: