SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Aktorzy nie wiedzą czy to koniec Klanu! Polacy chcą dalej oglądać Lubiczów

Klan. Aktorzy nie wiedzą czy to koniec Klanu! Polacy chcą dalej oglądać Lubiczów

25.02.2016, godz. 07:44
Klan zniknie z telewizji?
foto: Super Express

Panika na planie serialu "Klan". Aktorom kończą się umowy. Nikt nie wie, czy zostaną przedłużone i czy popularna telenowela będzie kręcona dalej. Producenci studzą emocje, ale sami nie wiedzą, co będzie dalej. Jedno jest pewne - Polacy chcą oglądać losy Lubiczów. "Klan" ma bowiem około 3-milionową rzeszę fanów, dzięki czemu należy do czołówki polskich seriali.

Nad najdłużej pokazywanym polskim serialem pojawiły się czarne chmury. Nadawany od 1997 roku "Klan" może wkrótce zniknąć z anteny TVP 1.

Patrz: Klan. Paweł Lubicz chory na białaczkę! Uśmiercą Tomasza Stockingera w Klanie?

Aktorzy obawiają się o swój los i nie wiedzą, czy już mają szukać nowej pracy. Burzę wywołała wypowiedź Tomasza Stockingera (61 l.), czyli serialowego Pawła Lubicza, który publicznie zastanawiał się nad dalszym losem serialu. Izabela Trojanowska (61 l.), grająca jego siostrę Monikę, również nie wie, co będzie dalej.

- Dzwoniłam do produkcji i usłyszałam, że będziemy pracowali, ale nigdy, jak historia pokazuje, tak nie było, że mieliśmy coś na 100 procent. Zawsze było tak, że chyba będzie wszystko w porządku. Podpisywanie umów z telewizją to jedna sprawa, a praca na planie druga. Nigdy nas w to nie wtajemniczano. Nie wiemy wiele na ten temat. Produkcja zapewnia nas, że wszystko będzie w porządku. Wśród kolegów da się jednak wyczuć napięcie na planie, ale co roku tak bywa - tłumaczy gwiazda.

Patrz: Klan. Agnieszka Kotulanka wróci do Klanu jako bliźniaczka Krystyny?

- Taka sytuacja jest co roku z każdym serialem. To nie jest tak, że wszyscy aktorzy mają podpisane umowy z telewizją dożywotnio. W przypadku "Klanu" umowy podpisywane są na sezon i co roku się kończą - wyjaśnia Anna Wiejowska z PR serialu.

Wszystko wyjaśni się najprawdopodobniej w kwietniu."Klan" miał zniknąć z anteny już w 2012 r. Wtedy jednak telewidzowie uratowali swój ulubiony serial.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: