SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Agnieszka Kaczorowska w ciąży? Przytyła, bo Bożenka z Klanu będzie mamą

Klan. Agnieszka Kaczorowska w ciąży? Przytyła, bo Bożenka z Klanu będzie mamą

08.04.2016, godz. 20:21
Klan po wakacjach 2016, Bożenka (Agnieszka Kaczorowska)
Klan po wakacjach 2016, Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) foto: AKPA

Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) z "Klanu" będzie w ciąży! W ostanim odcinku 5 edycji "Tańca z gwiazdami" Agnieszka Kaczorowska wyglądała jakby sporo przytyła. Fani aktorki i tancerki zaczęli się zastanawiać skąd te dodatkowe kilogramy, większy brzuch i coraz bardziej masywne uda. Wygląda na to, że Agnieszka Kaczorowska postanowiła przytyć do roli. Niebawem w nowych odcinkach "Klanu" okaże się bowiem, że Bożenka zostanie pierwszy raz mamą.

Agnieszka Kaczorowska z brzuszkiem w "Tańcu z gwiazdami"! Taki widok zaskoczył widzów podczas emisji 4 odcinka 5 edycja "Tańca z gwiazdami" w piątek, 1.04.2016. I od razu pojawiły się pytania dlaczego Agnieszka Kaczorowska przytyła, czy aktorka i tancerka jest w ciąży.

Przeczytaj: Klan. Aktorzy z Klanu zarobią mniej! Pensje obniżone do 800 złotych za dzień na planie

Podczas zmysłowej samby z gwiazdorem serialu Polsatu "Powiedz tak" Nikodemem Rozbickim wyglądała wyjątkowo ponętnie. Kształtne nogi, a zwłaszcza dość masywne uda, zaokrąglone ramiona i brzuch sprawiły, że widzowie patrzyli tylko na nią. Obcisła sukienka podkreśliła zwłaszcza "ciążowy" brzuszek Kaczorowskiej.

Nowa sylwetka Agnieszki Kaczorowskiej to jak podaje "Fakt" efekt przygotowań do roli mamy. Wkrótce w serialu "Klan" okaże się bowiem, że Bożenka będzie w ciąży. Aktorka chce wypaść wiarygodnie w serialu, więc zdecydowała się trochę przybrać na wadze.

Patrz: Klan. Barbara Bursztynowicz żegna się z Klanem i szuka nowej pracy

- Wkrótce w odcinkach :Klanu" emitowanych na antenie TVP 1 Bożenka dowie się, że spodziewają się z Miłoszem dziecka. Agnieszka podeszła więc do tego wyzwania jak rasowa aktorka. Zawsze pilnowała się z dietą, a teraz się cieszy, że może sobie pofolgować, bo przecież jest usprawiedliwiona – powiedziała "Faktowi" osoba z produkcji "Klanu".

Agnieszka Kaczorowska jeszcze nie skomentowała doniesień o ciąży Bożenki z "Klanu". Nie powiedziała też dlaczego jej figura ostatnio tak się zmieniła i co wpłynęło na to, że przytyła.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: brak autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: