SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Agnieszka Kaczorowska o ciąży. Aktorka zdradziła termin porodu Bożenki

Klan. Agnieszka Kaczorowska o ciąży. Aktorka zdradziła termin porodu Bożenki

10.07.2016, godz. 09:58
Klan po wakacjach 2016, Bożenka (Agnieszka Kaczorowska)
Klan po wakacjach 2016, Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) foto: AKPA

Narodziny dziecka Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) i Miłosza (Konrad Darocha) w serialu "Klan" to chwila, na którą czekają miliony widzów! Poród nastąpi jednak dopiero w nowym sezonie "Klanu" po wakacjach 2016. Agnieszka Kaczorowska już obliczyła, że jej Bożenka urodzi swoje pierwsze dziecko w listopadzie. Aktorka już nie może doczekać się scen w "Klanie" kiedy zagra z ciążowym brzuszkiem.

"Klan" po wakacjach 2016 nowy sezon od września w TVP1

Ciąża Bożenki z "Klanu" to ważne wydarzenie w rodzinie Lubiczów i Kazuniów! Wszyscy z niecierpliwością czekają na chwilę aż dziecko Bożenki i Miłosza przyjdzie na świat. Widzowie muszą jednak wyciszyć emocje aż do nowych odcinków "Klanu" po wakacjach 2016.

Wtedy właśnie po Bożence zacznie być widać, że spodziewa się dziecka. Akcja serialu zostanie bowiem przesunięta od dwa miesiące. Jak to zwykle bywa po przerwie wakacyjnej, bo "Klan" to jedyny serial toczący się w czasie rzeczywistym. Agnieszka Kaczorowska jeszcze nie miała okazji zagrać z ciążowym brzuszkiem? Powód? Aktorzy nie rozpoczęli jeszcze realizacji zdjęć do premierowych odcinków "Klanu".

Patrz: Klan. Anna Powierza wyleciała z Klanu, bo była za gruba

- Teraz mamy przerwę wakacyjną. Pod koniec lipca zaczynamy zdjęcia do nowego sezonu "Klanu". Mimo plotek nie znikamy z anteny. Bożence będzie brzuszek rosnąć, ponieważ z moich obliczeń wynika, że jakoś w listopadzie moja bohaterka powinna urodzić swoje maleństwo - powiedziała gwiazda "Klanu" w wywiadzie dla portalu wp.pl.

Przeczytaj: Klan po wakacjach 2016. Jacek Borkowski ożeni się! Ślub Piotra i Beaty w nowym sezonie

Wbrew krążącym jeszcze nie tak dawno plotkom Agnieszka Kaczorowska wcale nie tyje do roli ciężarnej Bożenki. Wręcz przeciwnie. Aktorka i tancerka ostro wzięła się za siebie i ostatnio sporo schudła. Po jej okrągłych kształtach z ostatniej edycji show "Taniec z gwiazdami" nie ma już śladu. Żeby jednak wyglądała wiarygodnie jako ciężarna czeka ją mała charakteryzacja. W grę wchodzi oczywiście doczepiany brzuch.

Jeszcze sama nie wie jak twórcy serialu zrobią jej ciążowy brzuszek w "Klanie". - Są takie specjalne brzuchy jako element kostiumu, żeby to wyglądało na ciążę. Nie wiem co będzie u nas w produkcji - czy to będzie brzuch czy poduszka - śmiała się Kaczorowska.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: