SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Agnieszka Kaczorowska naraża się ekipie Klanu! To koniec Bożenki?

Klan. Agnieszka Kaczorowska naraża się ekipie Klanu! To koniec Bożenki?

13.10.2015, godz. 09:38
Klan. Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) po ślubie z Miłoszem
Po nocy poślubnej młodzi obejrzą zdjęcia z zaślubin na laptopie foto:

Agnieszka Kaczorowska wyleci z "Klanu"?! Jeśli wierzyć plotkom serialowa Bożenka Lubicz ostatnio mocno podpada ekipie "Klanu"! I nie chodzi tylko o to, że przez udział Agnieszki Kaczorowskiej w "Tańcu z gwiazdami" w Polsacie scenarzyści musieli wysłać jej bohaterkę do Chin. Ponoć aktorka czuje się jak prawdziwa gwiazda i ma swoje humory. A to nie podoba się twórcom "Klanu"! Czyżby koniec Bożenki w "Klanie" był blisko?

Gdyby nie "Klan" Agnieszka Kaczorowska pewnie nie zaszłaby tak daleko! Ale od jakiegoś czasu aktorka chce zerwać z wizerunkiem Bożenki z "Klanu". Pomaga jej w tym udział w show Polsatu "Taniec z gwiazdami". Ale jak podaje "Fakt" postawa Agnieszki Kaczorowskiej nie podoba się twórcom najdłużej emitowanej w Polsce telenoweli.

Zobacz: Klan. Agnieszka Kaczorowska pluska się w Bałtyku. Morskie igraszki Bożenki z Klanu

Treningi do "Tańca z gwiazdami" i występy w programach na żywo wpłynęły bowiem znacząco na pracą Kaczorowskiej na planie "Klanu". Scenarzyści musieli wysłać Bożenkę Lubicz do Chin, bo aktorka podczas emisji "Tańca z gwiazdami" nie była w stanie kręcić tyle scen.

Za kulisami "Klanu" ponoć panuje dość nerwowa atmosfera. Doszło do tego, że część ekipy ma dosyć Agnieszki Kaczorowskiej, która czuje się jak prawdziwa gwiazda i stroi fochy.

Patrz: Agnieszka Kaczorowska o partnerze z "Tańca z gwiazdami": Bałam się, że sztywny

- Przez nią i jej zobowiązania u konkurencji trzeba było zmieniać scenariusz, co dla produkcji zaczyna być sytuacją kuriozalną – ujawnia "Faktowi" osoba z produkcji "Klanu".

Ile jest prawdy w tych doniesienach "Faktu" o Bożence z Klanu? Coś może w tym być, bo Agnieszka Kaczorowska nie raz mówiła w wywiadach, że nie chce byż już tylko serialową Bożenką. Czy to już koniec Agnieszki Kaczorowskiej w "Klanie" i aktorka pożegna się z serialem, w którym gra od 16 lat? Czas pokaże...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: brak autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: