SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Kaprys losu. Nowy serial TVN będzie hitem. Kiedy kolejny odcinek?

Kaprys losu. Nowy serial TVN będzie hitem. Kiedy kolejny odcinek?

06.12.2016, godz. 19:00
Kaprys losu, nowy serial TVN
Kaprys losu, nowy serial TVN foto:

"Kaprys losu" nowym hitem stacji TVN. Kiedy kolejne odcinki serialu? "Kaprys losu" odcinek 1 został wyemitowany w niedzielę 5 grudnia, ale na kolejne przygody Zuzy (Kinga Preis) będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Emisja całego sezonu została zaplanowana na luty 2017, gdy na antenie pojawi się wiosenna ramówka TVN. Będziecie oglądać serial "Kaprys losu"?

"Kaprys losu" od lutego 2017 w TVN

Stacja TVN wyemitowała już pilotażowy odcinek serialu "Kaprys losu". Produkcja cieszyła się sporą oglądalnością, a komentarze widzów były bardzo pozytywne. Pierwsi fani serialu zapewniali, że czekają na kolejne odcinki. A kiedy możemy się ich spodziewać? Emisja całego sezonu nowego serialu pt. "Kaprys losu" została zaplanowana na wczesną wiosenną ramówkę 2017.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia Zimińska dokona aborcji?

Główną rolę w serialu odgrywa Kinga Preis, która wciela się w rolę Zuzy. To właśnie ją pokochali widzowie - Opowieść jest o takiej dziewczynie jak ja, jeżeli mówimy o wieku, czyli o 40-paro latce. Wydawałoby się, że to już nieciekawa może być opowieść. Wydaje się, że już nic fajnego jej nie spotka, że miłością są tylko dzieci, praca i pies - powiedziała aktorka w dzisiejszym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Tomasz Karolak wciela się w rolę jej byłego męża, a Marcin Perchuć pojawia się na horyzoncie i to jest dla niej szansa na nowy romans. Wiadomo jednak, że w serialu "Kaprys losu" ekranowy Bruno nie pozwoli żonie odejść do innego.

Kto jest kim w nowym serialu "Kaprys losu"?

Kinga Preis jako Zuzanna Zawada, psycholog
Marcin Perchuć jako Igor, badacz i podróżnik
Tomasz Karolak jako Bruno Zawada, były mąż Zuzy, ojciec Patryka i Zoji
Karolina Bacia jako Lilka
Adrian Zaremba jako Patryk Zawada, student stosunków międzynarodowych, syn Bruna i Zuzanny
Oliwia Wieczorek jako Zoja Zawada, córka Bruna i Zuzanny

Zapowiedz WIDEO nowego serialu stacji TVN>>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: