SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Jesienna ramówka TVP 2015. Małgorzata Kożuchowska uciekła z imprezy do syna Jasia

Jesienna ramówka TVP 2015. Małgorzata Kożuchowska uciekła z imprezy do syna Jasia

21.08.2015, godz. 08:25
Jesienna ramówka TVP2 2015. Małgorzata Kożuchowska
Jesienna ramówka TVP2 2015. Małgorzata Kożuchowska foto: AKPA

Prezentacja jesiennej ramówki TVP 2015 była dla niej ważna, ale to syn jest na pierwszy miejscu! Małgorzata Kożuchowska była chyba największą gwiazdą na czerwonym dywanie podczas nowej ramówki TVP! Aktorka promowała nowy 7 sezon serialu "Rodzinka.pl" i wyglądała zjawiskowo. Miała na sobie bluzki, spodnie i buty od czołowych projektantów. Po prezentacji ramówki szybko jednak uciekła do domu do swojego synka Jasia.

"Rodzinka.pl" 7 sezon nowe odcinki od piątku, 11.09.2015, w TVP2, o godz. 21.10


Małgorzata Kożuchowska na prezentacji jesiennej ramówki TVP 2015 postawiła na dość oryginalą stylizację, ale dzięki temu była najlepiej ubraną gwiazdą.

Serialowa Natalia Boska z "Rodzinki.pl" postawiła na bordowe spodnie Emilio Pucci, śliwkowy top marki Gucci, buty Toma Forda i torebkę Valentino. Całości dopełniała oryginala fryzura Kożuchowskiej - drapieżnie ułożone włosy.

Zobacz: Jesienna ramówka TVP 2015. Aktorzy z seriali na prezentacji nowej ramówki - ZDJĘCIA

Aktorka promowała nowy 7 sezon serialu "Rodzinka.pl" razem ze swoją serialową rodziną - Tomaszem Karolakiem, Maciejem Musiałem, Adamem Zdrójkowskim i Mateuszem Pawłowskim, ale po wypełnieniu tego obowiązku szybko zniknęła. Nie bawiła się na trwającym do póżna bankiecie.

Dlaczego Małgorzata Kożuchowska tak szybko uciekła z siedziby TVP? Oczywiście aktorka spieszyła się do do domu do swojego dziecka. Na profilu na Facebooku wyjaśniła, dlaczego tak szybko wyszła z ramówki TVP

- To jeszcze dziś na czerwonym dywanie konferencji ramówkowej TVP miło i odświętnie, ale ja już w domowych pieleszach piję herbatę i czuwam nad moją najmłodszą pociechą. Dobrej nocy!" - napisała Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska wraca na antenę TVP2 w serialu "Rodzinka.pl" już od piątku, 11.09.2015.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: