SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Jesienna ramówka TVP 2015. Aktorzy z seriali na prezentacji nowej ramówki - ZDJĘCIA

Jesienna ramówka TVP 2015. Aktorzy z seriali na prezentacji nowej ramówki - ZDJĘCIA

21.08.2015, godz. 07:47
Jesienna ramówka TVP 2015. Tamara Arciuch, Mikołaj Roznerski, Jacek Kopczyński, Krystian Wieczorek
Jesienna ramówka TVP 2015. Tamara Arciuch, Mikołaj Roznerski, Jacek Kopczyński, Krystian Wieczorek foto: AKPA

Prezentacja jesiennej ramówki TVP 2015 przyciągnęła tłumy gwiazd. Na czerwonym dywanie nie zabrakło oczywiście aktorów znanych z seriali TVP1 i TVP2. Kto pojawił się na konferencji ramówkowej TVP?

Jesień 2015 w TVP to powrót znanych i lubianych seriali oraz zupełnie nowe produkcje, które mają szansę podbić serca widzów. Na prezentacji jesiennej ramówki TVP 2015, która odbyła się w czwartek, 20.08.2015, w siedzibie Telewizji Publicznych przy ulicy Woronicza w Warszawie pojawili się aktorzy znani z seriali.

Na czerwonym dywanie nie zabrakło pełnej obsady "Rodzinki.pl", która wraca na antenę TVP2 od piątku, 4.09.2015. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski prezentowali się jak prawdziwa rodzina.

Joanna Kulig i Stefan Pawłowski, czyli Iga i Marcin z "O mnie się nie martw" wyglądali znakomicie. Obok nich pojawili się aktorki z serialu: Katarzyna Maciąg i Katarzyna Ankudowicz.

"M jak miłość" reprezentowali Mikołaj Roznerski, Tamara Arciuch, Jacek Kopczyński i Krystian Wieczorek. Przedstawicielkami serialu "Barwy szczęścia" były Alesandra Szwed, Izabela Zwierzyńska, Honorata Witańska, Ada Fijał.

Na prezentacji jesiennej ramówki TVP 2015 nie zabrakło też gwiazd nowego serialu "Dziewczyny ze Lwowa", który już od niedzieli, 1.09.2015, będzie emitowany w TVP1: Katarzyna Ucherska, Anna Maria Buczek, Magdalena Wróbel, Anna Gorajska.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: